Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WPBŚ

Plan Działania

Polecane posty

Witam, przed chwilą założyłem tutaj konto, wcześniej bywało że wpisując jakiś szkopuł w wyszukiwarkę natrafiałem na to forum i być może znajdę odpowiedź na to pytanie.

Mieszkam w dużym mieście, mam około 20 lat, niestety piwniczak ze mnie i do tego poważnie ubogi, od mojego dzieciństwa, odkąd pamiętam, moja rodzina była skrajnie uboga, dzisiaj jest uboga ale nie skrajnie jednak jest pazerna, ważniejsze były ich przyjemności niż moja edukacja i rozwój, nie zarabiam wiele, za mało żeby wziąć kredyt na mieszkanie czy wynająć coś, nie mam wielkiego pola do popisu jednak nic nie stoi na przeszkodzie abym się dokształcił i zarabiał więcej i spełnił swoją życiową misję, jeśli Hashem pozwoli, do tego potrzebuję jednak miejsca w którym będę mógł się uczyć, jestem osobą niepełnosprawną więc odpada praca na budowie, pracuję gdzie indziej ale o tym wspominam na wypadek gdybyście radzili mi to co wszyscy i krytykowali mnie niekonstruktywnie. Potrzebuję miejsca do nauki, w domu nie mam warunków, mieszkanie jest jednoizbowe na kilka osób, osoby toksyczne, totalna patola ale bez alko czy przemocy, raczej ekstraordynaryjni Janusze i Grażyny, są nieokrzesani do tego stopnia że nawet śmierdzą i nie myją zębów ale mniejsza, w domu a raczej w mieszkaniu są nieustające awantury, telewizor musi być non stop włączony na cały regulator, a spróbuj ściszyć to z łapami nawet wyskoczą. Ale pomijając bzdury i tłumaczenia się dlaczego tak, a nie wynająć mieszkanie czy pokój, bo tak mi się podoba, mam nadzieję żeście ukontentowani z repliki. Zatem czy są jakiekolwiek świetlice dla dorosłych? miejsca w których młody człowiek może przyjść i się uczyć, gdzie będzie ciepło, sucho, nie będzie kapało na głowę, będzie toaleta i umywalka oraz krzesło, biurko i nawet słabszy komputer z dostępem do internetu i słuchawkami aby móc czytać e-booki i oglądać dokumenty na YT? Jakieś miejsce odosobnienia lub hostel dzienny lub całodobowy ale bez zamordyzmu i permanentnej kontroli tudzież inwigilacji? A może macie inne pomysły w jaki sposób mogę sobie z tym poradzić? Znaleźć miejsce do nauki Darujcie sobie mądrości że w każdych warunkach można, każdy jest inny, jeden, zje chleb i będzie się cieszył a i jurności zyska a drugi, zje chleb i dostanie sraczki bo ma celiakię, ja muszę mieć ciszę i spokój.

Tylko poważne i konkretne odpowiedzi, nie interesuje mnie cudze moralizowanie, krytyka, inwektywy, wymądrzanie się, historia waszego życia jeśli jest niezwiązana z tematem i/lub nic nie wnosi, socjopaci i inni chłodni ludzie mający chęć dopiec lub po prostu połechtać własne ego, także są proszeni o milczenie, nie mam na to czasu, nie zostało mi go wiele. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×