Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam problem, mianowicie dzisiaj jest mój drugi dzień pracy i zastanawiam się czy z niej nie odejść. Podjęłam sie opieki nad roczną dziewczynką. Mam opiekować sie nią codziennie. Jak jestem w pracy, w ich w mieszkaniu jest tez siostra i mama mojej pracodawczyni. Mama nie pracuje a siostra na zmiany. Ciagle robią coś za mnie mimo, że  tego nie chce. To przygotują jedzenie małej, to ją uśpią nawet kazały mi jechać do domu jak spała bo co mam robić.  Po czym jak mała wstała pisały żebym przyjechała spowrotem. To troche niepoważne żebym tak kursowała. Czuje sie tam niepotrzebna. I ciagle czuję, że ktoś mi patrzy na ręce i jestem skrępowana. Inaczej jakbym była sama z dzieckiem. Chyba dam sobie z tym spokój ale jak odmowie teraz to zostawie dziewczyne na lodzie. Z drugiej strony jest babcia. Doradzcie mi coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
6 godzin temu, Asia776 napisał:

Mam problem, mianowicie dzisiaj jest mój drugi dzień pracy i zastanawiam się czy z niej nie odejść. Podjęłam sie opieki nad roczną dziewczynką. Mam opiekować sie nią codziennie. Jak jestem w pracy, w ich w mieszkaniu jest tez siostra i mama mojej pracodawczyni. Mama nie pracuje a siostra na zmiany. Ciagle robią coś za mnie mimo, że  tego nie chce. To przygotują jedzenie małej, to ją uśpią nawet kazały mi jechać do domu jak spała bo co mam robić.  Po czym jak mała wstała pisały żebym przyjechała spowrotem. To troche niepoważne żebym tak kursowała. Czuje sie tam niepotrzebna. I ciagle czuję, że ktoś mi patrzy na ręce i jestem skrępowana. Inaczej jakbym była sama z dzieckiem. Chyba dam sobie z tym spokój ale jak odmowie teraz to zostawie dziewczyne na lodzie. Z drugiej strony jest babcia. Doradzcie mi coś. 

A jak ci płacą? Dniówkę czy na godzinę? Czy jak nie zajmujesz się dzieckiem, ale jesteś obecna to rozumiem, że też masz płacone. Rozumiem, że taka sytuacja jest dla ciebie męcząca. Może czytaj książki w tym czasie. Na pewno musisz rozmówić się z matką dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maria.marysia.mama napisał:

porozmawiaj ze swoją pracodawczynią, może wspólnie znajdziecie rozwiązanie tej sytuacji. To ona powinna porozmawiać ze swoją mamą i siostrą

popieram! nie ma co od razu rezygnować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówczynami, rozmowa rozwiązaniem wszelkich niejasności 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakich warunkach zatrudniła Cię mama dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×