Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Korniii

Wykaz za granicę do pracy

Polecane posty

Mam 12 lat i już zaplanowałam sobię życie, chciałabym wyjechać do Korei południowej i tam zostać idolką, jednak najpierw muszę zostać trainee przez co będę musiała wyjechać tam w wieku 15 lat. I mam pytanie, bo moi rodzice uważają że to głupi pomysł Ale ja jestem pewna że tego chcę, wiem ile takie osoby muszą trenować, poświęcać cały swój czas a nawet narażać swoje zdrowie. Takie osoby muszą mieć ładny głos, być ładne, zadbane, ładnie tańczyć i mieć umiejętnośći w aktorstwie a ja to posiadam mam ładny głos, ładnie tańczę  a moja mama mówi że bym mogła zostać aktorką, i jestem ładna przynajmniej ja tak sądzę i inne osoby które dotychczas spotkałam więc nie mam się co martwić bo i tak mi jeszcze zostało dużo czasu do ćwiczenia tego, jestem w stanie oddać za to nawet swoje życie. Jeśli chodzi o opiekę osoby starszej to dana wytwórnia jest w stanie zapłacić i zadbać o osobę która w przyszłości ma zarabiać dla niej. Więc moje pytanie brzmi czy mogę wyjechać do Korei w wieku 15 lat oczywiście po tym jak dana wytwórnia muzyczna się zgodzi na to abym tam pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×