Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zakłopotana012

Kolega poznany rok temu w pracy ciągle o sobie przypomina.

Polecane posty

Witam. Mam taką sytuację, że około roku temu pracowałam w jednym miejscu z pewnym mężczyzną. W pracy widywaliśmy się bardzo często i dużo czasu spędzaliśmy tam razem. Jednak nasza relacja była czysto koleżeńska (nie pokazywał, że mu się podobam). Polubiłam go, ale nie patrzyłam na niego nigdy jak na faceta, a tylko dobrego kolegę. Kiedy zakończyłam pracę to po 3 miesiącach kolega się odezwał do mnie i stopniowo zaczął mnie podrywać. Ciężko mi było zrozumieć taką nagłą jego zmianę zachowania, więc byłam sceptyczna co do niego. Trochę olewałam go - muszę przyznać. W końcu się spotkaliśmy. On miał nadzieję na randkę, ja chciałam by było to zwykłe spotkanie znajomych. Potem po tym spotkaniu kontakt się urwał na trochę, jednak co jakiś czas pisał do mnie (raz na kilka miesięcy). Wiedzieliśmy co u nas mniej więcej słychać. I ostatnio znów napisał do mnie, dalej mnie podrywa, robi też żarty z podtekstem seksualnym (wcześniej też to robił). Od zakończenia mojej pracy minął rok. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem singielką. Nie jestem pewna czy mi się podoba, bo nigdy na niego nie patrzyłam pod kątem mojego faceta. Musiałoby minąć trochę czasu, bym się oswoiła z tą myślą spotykając się z nim. Ale boję się, że on jest za mocno pewny swojego i te tempo by mu nie będzie odpowiadało. A ja chciałabym go po prostu poznać lepiej i wtedy wiedzieć, czy czegoś chcę czy nie. I też się dziwię, że po takim czasie jeszcze się odzywa i próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×