Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem z chłopakiem od 4 miesięcy jest bardzo miły , czuły , kochany zupełne przeciwieństwo mojego byłego męża bo jestem po rozwodzie on też ma dwójkę dzieci ja synka . I zaczęłam zauważać że czasami jestem zazdrosna o to że spędza czas ze swoimi dziećmi a nie ze mną . Spotykamy się co dwa lub trzy tygodnie i czy to jest normalne odczucie braku tej bliskości że wolny czas poświęca dzieciom a nie mnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie poznałam jeszcze jego dzieci mieszkają z jego byłą żoną . Boje się że nie zaakceptują mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące juz z nim jesteś i nie poznalas nadal jego dzieci? Gdyby Cie traktował poważnie to juz byś poznała je i chciałby żebyście sie polubili a on Cie izoluje od nich, widocznie ma cos do ukrycia... Pewnie powiedzial Ci ze to była zona ma zasadzona opiekę nad nimi a on tylko odwiedza dzieci, a i tak widujecie sie raz na 2-3 tygodnie? Slabo... Prawdopodobnie on nadal jest z nią, ona nie jest była zona (to wersja dla Ciebie) i tworzą szczesliwa rodzinke na codzien a Ty jesteś panienka na boku dla niego, tak to wyglada...widać cos tu smierdzi. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jesteś bardzo egoistyczną osobą, skoro jesteś zazdrosna o jego dzieci. Wiedz że jeśli będziesz mu robić o to problemy i stawiać przed wyborem ty albo one, to możesz być pewna, że wybierze dzieci. Jeśli ci na nim zależy, to zaakceptuj to, że dzieci będą zawsze na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×