Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
On-line

Klienci...

Polecane posty

Jestem fizjoterapeuta, od roku pracuje w zawodzie i od roku mam pewnego prywatnego klienta. Miedzy nami jest 29 lat roznicy. Z początku byly to cwiczenia i masaze, po pewnym czasie on zaczal mnie jednoznacznie dotykac, nie doszlo co prawda do niczego wiecej niz tylko macanki i caluski po calym ciele, nie moge powiedziec, ze nie podobalo mi sie to no, ale... Jest jedno "ale" mam meza i dziecko, a mimo wszystko on mnie przyciaga jak magnes... Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całuski po całym ciele

a oficjalnie tylko cnotliwość albo an old pervert creeps out a female masseuse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2020 o 20:08, On-line napisał:

co prawda do niczego wiecej niz tylko macanki i caluski po calym ciele, nie moge powiedziec, ze nie podobalo mi sie to no, ale... Jest jedno "ale" mam meza i dziecko, a mimo wszystko on mnie przyciaga jak magnes... Co robic?

Oddzielić pracę od życia prywatnego czyli nie godzić się na to i nie pozwalać sobie na takie rzeczy z klientami.  Chyba, że chcesz rozszerzyć ofertę także do masażu erotycznego ale chyba wówczas powinnaś przedyskutować to z mężem.  On prędzej czy później będzie pewnie oczekiwał czegoś więcej. Natomiast jeśli chcesz aby został twoim kochankiem spotykaj się na macanki czy seks poza pracą- w myśl zasady oddzielenia pracy od życia prywatnego 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, maskotka23 napisał:

Podaj mi namiary do tego fizjoterapeuty

czytaj ze zrozumieniem.

ona jest fizjo. on jest klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2020 o 20:08, On-line napisał:

Jestem fizjoterapeuta, od roku pracuje w zawodzie i od roku mam pewnego prywatnego klienta. Miedzy nami jest 29 lat roznicy. Z początku byly to cwiczenia i masaze, po pewnym czasie on zaczal mnie jednoznacznie dotykac, nie doszlo co prawda do niczego wiecej niz tylko macanki i caluski po calym ciele, nie moge powiedziec, ze nie podobalo mi sie to no, ale... Jest jedno "ale" mam meza i dziecko, a mimo wszystko on mnie przyciaga jak magnes... Co robic?

Czegoś nie rozumiem. Fizjoterapia, nie jakaś "agenturka". I tak po prostu "caluski po calym ciele"? Raz, że gość jest nieźle pewny siebie, a dwa że przecież pozwoliłaś na to i akceptujesz to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, xolek43 napisał:

Czegoś nie rozumiem. Fizjoterapia, nie jakaś "agenturka". I tak po prostu "caluski po calym ciele"? Raz, że gość jest nieźle pewny siebie, a dwa że przecież pozwoliłaś na to i akceptujesz to!

fakt - trochę dziwne bo dość mocno przełamał bariery. Jeszcze jakby dotknął ale całował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×