Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
interesowany

Siwe włosy u młodego faceta

Polecane posty

Pisze to z przykrością nagle w ciągu kilku miesięcy z czarnego poleciały mi włosy na siwo-czarno  i mam tak w ilości 1 do 3.. Dziwnie się z tym czuje mając 23 lata i jestem już siwy, dermatolog twierdził że to genetycznie po rodzinie, ale ja w tym okresie miałem sporo stresu i życie sprawiło mi taki psikus. Teraz pisze co z tym robić do dziewczyn/facetów, zostawić tak jak jest, dbać o siebie/żelować włosy czy golić łeb na zero raz na tydzień ? Bo teraz nie wiem jak laski patrzą na młodych facetów z siwizną ? Bawić się w jakieś odsiwiacze bo to jest dla mnie sytuacja kłopotliwa ?

Edytowano przez interesowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej Farbowanie jest jeszcze gorsze niż chodzenie z siwizną ... Musiałbym co 2 tygodnie farbować i jeszcze pewnie nienaturalnie by wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się boisz, że sam sobie nie poradzisz to możesz pójść do salonu fryzjerskiego... kobiety też siwieją w różnym wieku i nikt im nie każe godzić się z siwizną tzn jak chcą to nie ma problemu : ) ale i Ty też masz wybór... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie takie krótkie opracowanie "Skąd biorą się siwe włosy i jak działa odsiwiacz?" Tutaj -> https://podarujzdrowie.pl/odsiwiacz Może po tej krótkiej lekturze będzie Ci łatwiej podjąć decyzję. Jedna rada wynikająca z praktyki - jeśli się zdecydujesz na odsiwiacz, zrób najpierw próbę na końcówkach włosów, potem na małym wycinku fryzury gdzieś za uchem. Dwa, trzy razy i obserwuj. Różne włosy różnie reagują. Cebulki tak samo.Trzeba wypróbować i nauczyć się pilnować czasu aplikacji. Może wyjść różnie i nie koniecznie musi się podobać. Znam przypadek bruneta, który wyszedł na rudo, więc średnio. Ale jak podejdziesz do sprawy ostrożnie i metodycznie, i jak już się uda powrócić do naturalnego koloru, to będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×