Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bunny-Lee

Nietypowe upodobanie do ecstasy...

Polecane posty

Mam nietypowe upodobania... Otóż zajebiście kręci mnie wpadanie na losowe imprezy, wspólne urabianie się z dopiero co spotkanymi ludźmi molly i czym tylko jeszcze będzie okazja, a potem oddajemy się tripowi 😉 Kocham spontaniczne pocałunki dla zaspokojenia cuksowej potrzeby i związany z tym kontakt fizyczny z nieznanym, z którym na chwilę stajemy się sobie bliscy... Do tego muzyka i wszelki klimat Rave czy grunge  dają dodatkowego boosta dla endorfin. Im wiecej klimatu w miejscu imprezy tym lepiej i intensywniej się bawię.  Oddała bym naprawdę wiele za impreze przy Crystal Castle i kilka chętnych na poznawczego tripa młodych ludzików dających się chętnie ponieść temu co im Molly i ewentualne jej koleżanki mają do powiedzenia.

Zwykle bywałam na prywatnych Raveikach ale posypały się relacje. Mam pecha do Wixapolu i często mnie omija. Znacie może jakieś miejsca gdzie coś się zdarza rozkręcić w młodym i ...anym towarzystwie z szansą na nieco zabawy..?  Lubie podróżować wiec odległość jest mi obojętna.  

Może i nie chodzi tu strikte o seks(na bani wiadomo jak z tym jest) ale ale dla mnie całokształt może dawać nawet więcej satysfakcji również tej czysto seksualnej. To sprawia mi tak wiele psychicznej przyjemności, że seks jest już tylko ewentualnym dodatkiem.

Do spełnienia wystarcza mi niewiele przy takim otoczeniu i klimacie ale kocham pieścić partnera/partnerke. Musi być jeszcze jakieś miejsce gdzie mogła bym się pobawić po swojemu... Brakuje mi tego. Może ktoś tutaj też ma ochotę i chce zorganizować razem spontana i np zrobić open dla jeszcze ciekawszej zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie spotkania jest coś lepszego niż exta... i jeszcze lepiej ryje beret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, jbsg napisał:

Na takie spotkania jest coś lepszego niż exta... i jeszcze lepiej ryje beret...

A tam gadanie. Zawsze znajdzie się ciekawsza substancja co nie znaczy, że reszta jest gorsza. Mimo lepszych rzeczt na koncie mam ochote akurat na ex i rave 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bunny-Lee napisał:

A tam gadanie. Zawsze znajdzie się ciekawsza substancja co nie znaczy, że reszta jest gorsza. Mimo lepszych rzeczt na koncie mam ochote akurat na ex i rave 😄

Oksytocyna jest najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy do czynienia z extasy, ale interesuje mnie jakie doznania mają kobiety po extasy podczas seksu. Ktoś się podzieli uwagami?

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przegość napisał:

Nie miałem nigdy do czynienia z extasy, ale interesuje mnie jakie doznania mają kobiety po extasy podczas seksu. Ktoś się podzieli uwagami?

Podwójny odlot. Lawirowanie między jawą a snem na granicy zejścia.

Nie polecam.

Uzależnia. Używki są be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×