Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
repuk

CFNM

Polecane posty

Witam Was,jestem tutaj nowy.Czy ktoś byłby zainteresowany tematem CFNM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fundacja Wspólnoty północno-zachodniej Missisipi? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, repuk napisał:

Witam Was,jestem tutaj nowy.Czy ktoś byłby zainteresowany tematem CFNM?

skryte albo nawet jawne skłonności ekshibicjonistyczne połączone z zainteresowaniem niektórych kobiet męską seksualnością lub anatomią ale bez angażowania się w relacje ..

ja miałem coś takiego w czasach już przedszkolno - szkolnych

"a czy ty też masz siusiaka - bo te co mają braciszka widziały ale ja nie mam brata i nie widziałam - to pokazałbyś mi"

tylko, że moja odpowiedź zawsze była taka, że pokażę jak ty mi pokażesz szparkę - więc nie było to takie CFNM. Tylko raz jedna zrobiła mnie w konia. Ja jej pokazałem a ona mi nie ...

https://cdn07.bdsmlr.com/uploads/photos/2019/08/255766/bdsmlr-255766-XaPTCTaADR-og.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taką sytuację w sylwestra, pojechałem z przyjaciółką w góry do małego pensjonatu. Na miejscu niestety okazało się, że ogrzewanie jest zepsute i w pokojach jest zimno jak na dworze (a trafiliśmy na mroźną, zaśnieżoną okolicę). Zaoferowano nam zwrot pieniędzy, co przeduskutowałem z przyjaciółką, która nie lubi zimna. Powiedziała, że dopóki ma na sobie kurtkę to jest jej ciepło, najwyżej nie będzie jej zdejmować. Zapewniła że nie będzie jej to przeszkadzać więc wzięliśmy klucz i poszliśmy do pokoju. Było tam na prawdę mroźno jak na dworze, ale ona powiedziała że jest ok, butów, szaliczka, i czapeczki też nie zdejmie i będzie ciepło, i że nie czuje z tego powodu dyskomfortu. Zapewniony że jest w porządku poszedłem wziąć gorący prysznic (ciepła woda była). Wyszedłem z łazienki w samym ręczniku, ona siedziała na łóżku cała opatulona i była przerażona że nie jest mi zimno. Usiadłem obok niej i zauważyłem że przygląda mi się z dziwnym uśmiechem, odparłem wybacz, już się ubieram. Ona na to że szkoda, chciała mnie ogrzać i poogladać sobie conieco, jednocześnie położyła rękę na moim kroczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2020 o 10:12, ddt60 napisał:

(...)

tylko, że moja odpowiedź zawsze była taka, że pokażę jak ty mi pokażesz szparkę - więc nie było to takie CFNM. Tylko raz jedna zrobiła mnie w konia. Ja jej pokazałem a ona mi nie ...

W takiej sytuacji jak na zdjęciu to nie wiem po co ukrywać? Nie rozumiem tego.

Trzeba śmialo paradować.  Niech macają i dotykają. Do takich trzpiotek trzeba podejsc i całować gdzie wlezie. Jedną po drugiej 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerwała ze mnie ręcznik i rzuciła się na mnie. Zaczęła ocierać sie o mnie i namietnie pieścić. Mój siusiak momentalnie stanął, po chwili namiętnego dotykania położyła się na mnie i przykryła nas kocem. Spytałem czy nie bedzie jej za ciepło tak w kurtce pod kocem, odparła że jest doskonale i do końca wyjazdu nie pozwala mi ubrać czegokolwiek, chce oglądać mnie nagiego i mojego siusiaczka przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobało nam się takie ułożenie, wyznała mi, że bardzo ją podnieca taka dominacja nade mną, szczególnie ją nakręcało to, że ona będąc cały czas w kurtce, butach, czapce, szaliku, rękawiczkach, kompletnie ubrana, tak że mogła wyjść na zewnątrz, a ja byłem goluteńki z dyndającym siusiaczkiem, i mogła się do mnie przytulić i okryć mnie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
11 minut temu, 88Widmo8 napisał:

Ano ale po co o tym opowiadać obcym ludziom skoro to jest strefa jakby intymna.😳

Ktoś ma taką potrzebę . Pisemnie się obnażyć 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, czego ostatnio doświadczam, to CFCM albo CMCF, czasami zdarza się też samo CM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 88Widmo8 napisał:

Ano ale po co o tym opowiadać obcym ludziom skoro to jest strefa jakby intymna.😳

ponieważ niektórzy są ekshibicjonistami nie posiadającymi życia seksualnego i jego substytut oraz kompensacja znajdują się na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo CMCM. Przypominają mi się moje pierwsze próby seksualne z kuzynem i kuzynką. Żeby ukryć wstyd i przydać sobie animuszu, stykaliśmy ze sobą fujary i niczym Power Rangers mówiliśmy: "łączymy centymetraż!"

Później oczywiście darliśmy japy i biliśmy się pięściami po głowach

Kiedyś to było, dzisiaj nie ma czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, 88Widmo8 napisał:

Ano ale po co o tym opowiadać obcym ludziom skoro to jest strefa jakby intymna.😳

 niektórzy lubią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×