Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
XanonimXka

faceci

Polecane posty

1 minutę temu, XanonimXka napisał:

co sądzicie o facetach 30+ nie szukających kobiety ????

nie szukajacych na kandydatkę na żonę? czy nie szukajacych bo np maja inna orientację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tych pierwszych myślę że im takie życie pasuje,  co dziennie inna bez zobowiązań itd.a o tych drugich nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

nie szukajacych na kandydatkę na żonę? czy nie szukajacych bo np maja inna orientację?

nie powiedział mi czemu nie szuka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żona zgubiła się w hipermarkecie, to chyba oczywiste, że facet pójdzie na piwo, zamiast krążyć pomiędzy półkami w sklepie. Zwłaszcza, jeśli to on ma kluczyki od samochodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Że cenią sobie swoje zdrowie psychiczne 😛 A tak serio to są różne powody tego. Ja na ten przykład nie nadaję się do związków i kilka innych kwestii.

oj .. kiedyś tam , może jeszcze nie ten czas,  zaczepisz się o jakąś panią która myśli równie jak i ty i tak będziecie sobie zyli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, XanonimXka napisał:

po prostu spytałam czy se wkońcu znalazł on że nie i że nie szuka

W Japonii prawie 10% mężczyzn po 35 roku życia nigdy nie uprawiało seksu. Sądzę, że to może być nowy trend cywilizacyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, oinqx napisał:

wymijajaca odpowiedz moze tak naprawde mysli albo chcial zmienic temat takie pytania sa klopotliwe, a musi ci odpowiedziec czemu nie chce?

przywiązałam sie emocjonalnie i po prostu chciałam wiedzieć bo jestem zazdrosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

To ja będę, sądzę, że to zajebiste.

bycie samemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Mówisz, jakbym się z tego powodu czuł gorszy i potrzebował słów otuchy. "Nie martw się Grzesiu, następnym razem to ty strzelisz bramkę" 😛 

naprawdę tak to zrozumiałeś? A wcale tak nie pomyślałam.  Zwyczajnie myślę, że taki sposób życia właśnie ci odpowiada teraz, masz co chcesz i kiedy chcesz a jeszcze do tego jestes niezalezby i sam dysponujesz swoim czasem tsk jak ty tego chcesz nie dostosowując się do nikogo .A kiedys jak juz sie wyszalejesz i spróbujesz wszystkiego czego chciałeś znajdziesz jakas spokojną przystan i zakotwiczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×