Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Korkowa pieczara

Odyn Poszukiwacz

Polecane posty

Ogląda ktoś kanał Odyna o poszukiwaniu skarbów z wykrywaczem metali? Facet na te chwilę przebywa w Wielkiej Brytanii i znalazł sporo monet i średniowieczną pieczęć z zakonu Cystersów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałam odcinek z jego mieszkania. Miał prysznic w kuchniosalonie. Naprawdę. Ale lubię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam ma swój pomysl na życie, choć wydaje minsie, że nie do konca przemyślany i troche sie gubi. Zycze mu jak najlepiej bo go lubie. Najlepsze sa filmy z wyjazdów z Arturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, vladiv napisał:

Adam ma swój pomysl na życie, choć wydaje minsie, że nie do konca przemyślany i troche sie gubi. Zycze mu jak najlepiej bo go lubie. Najlepsze sa filmy z wyjazdów z Arturem

Ostatnio się zreflektował bo ustalił jakiś plan. Mówię tu o tych skarbach, które chce znaleźć. Nawet nieźle sobie poczyna w Anglii. Ciekawe, ile tam zabaluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Korkowa pieczara napisał:

Ostatnio się zreflektował bo ustalił jakiś plan. Mówię tu o tych skarbach, które chce znaleźć. Nawet nieźle sobie poczyna w Anglii. Ciekawe, ile tam zabaluje. 

Prawde mówiąc nic go w Polsce nie trzyma. Brat pomaga ogarniać na miejscu co trzeba więc moze siedzieć. 

A co sądzisz o serii z Włoch jak był? Caly wyjazd jak Ci sie podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, vladiv napisał:

Prawde mówiąc nic go w Polsce nie trzyma. Brat pomaga ogarniać na miejscu co trzeba więc moze siedzieć. 

A co sądzisz o serii z Włoch jak był? Caly wyjazd jak Ci sie podobał?

Wyjazd do Włoch był dobrym posunięciem. Chociaż niespecjalnie odkrywczym, jeśli chodzi o poszukiwania skarbów (przynajmniej nie pamiętam, żeby Odyn robił coś innego niż przeszukiwanie plaż.) aczkolwiek była to ciekawa odmiana po polskich plażach. Zastanawiam się czy w tym roku też gdzieś wyjedzie w ciepłe kraje, czy może przezimuje w Anglii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Korkowa pieczara napisał:

Wyjazd do Włoch był dobrym posunięciem. Chociaż niespecjalnie odkrywczym, jeśli chodzi o poszukiwania skarbów (przynajmniej nie pamiętam, żeby Odyn robił coś innego niż przeszukiwanie plaż.) aczkolwiek była to ciekawa odmiana po polskich plażach. Zastanawiam się czy w tym roku też gdzieś wyjedzie w ciepłe kraje, czy może przezimuje w Anglii. 

Mnie sie podobał sam temat podróży przed siebie. Mało było wykopek i poszukiwań. Mówił coś o Hiszpanii, może dla odmiany;)

A ogolnie to jestem w szoku, że ktoś założył temat o Odynie na Kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vladiv napisał:

Mnie sie podobał sam temat podróży przed siebie. Mało było wykopek i poszukiwań. Mówił coś o Hiszpanii, może dla odmiany;)

A ogolnie to jestem w szoku, że ktoś założył temat o Odynie na Kafe;)

Myślę, że Hiszpania też byłaby interesująca. Chociaż nie wiem czy wpisywałaby się w jego teraźniejszy plan (chodzi mi o listę skarbów). Zależy też, jak jest tam z prawem i czy można łatwo dostać pozwolenie.

Jedynie co mi się mniej podoba to te kolaboracje z kolegami, czasami takim januszowaniem zaleci jak się spotyka z Saperem albo Golden Mankiem, haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Saper odpowiada, jest konkretny w tym co robi, zna się na tym. Lubie też jego kanał. Fajnie opowiada. Reszta mi nie podchodzi. Maniek, Brodaty itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bułeczka napisał:

Adaś wrócił do Polski. Za dużo na tej Tamizie nie poszukał

Jest to już troche męczące, za co się nie weźmie, to rozgrzebie i zostawi. Trochę posiedział w centralnej Polsce, poszukał dwa dni, pojechał dalej. Potem był dwa czy trzdni w Pułtusku, nic nie znalazł, wyjechał nad morze. Tam też trochę posiedział, z dnia na dzień postanowił jechać do Anglii, bez żadnego planu. Dodatkowo zmienił formułę kanału. W Anglii też trochę w Londynie, trochę w Kent, tam jakoś się trzymał i faktycznie znajdował lepsze rzeczy niż tylko kapsle i złotówki. Filmy nabrały na jakości. Nagle wszystko poszło w łeb, w sumie chyba nic jeszcze nie znalazł z tej swojej listy? Wrócił do Polski, wrócił do przeszukiwania plaż po turystach i przestał nagrywać w takiej formułę, jaką sobie wymyślił 3 miesiące temu. Historia zatoczyła koło. Jest tam, gdzie był parę miesięcy temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×