Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka, mam mały problem chciałabym się dowiedzieć co o tym sądzicie. Biorę tabletki antykoncepcyjne od około pół roku. Miesiac temu mój okres był bardzo skąpy, a w tym miesiącu w ogóle się nie pojawił. Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywne. Podkreślam że jest możliwość że nie wzięłam którejś z tabletek na czas. Czy mozliwe że testy pokazują zły wynik? Czy mzoe to być ciąża a jeśli nie to co innego? Towarzyszy mi także ból podbrzuszu nie jest on jakiś mocny ale jednak jest. Dajcie znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Oczywiscie uważam , że akurat ja jestem takim pechowcem, że wszystko wychodzi mi negatywne a i tak jestem w ciąży. Opcja skąpych plamień zamiast normalnych  "okresów" wcale nie jest plusem antykoncepcji 😄. Jak komuś pisze, że po takim czasie testy juz wyszłyby gdyby było coś na rzeczy to w to wierzę ale jak sobie mam to juz przetłumaczyć to juz nie bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do ginekologa bo to może coś się dzieje a nie ciąża, ja przy pigułkach pod koniec ich brania- brałam 5 lat tez miałam dziwne objawy wówczas przeszłam na diafragmę dopochwową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tabletkami jest tak, że jak ię ich nie bierze regualrnie, to jest problem, plamienia, wahania itp. Ja odstawiłam tabletki i szczerze polecam metodę objawowo- termiczną. Sprawdź sobie, teraz wyszedł taki fjny produkt termometr owulacyjny cyclotest mysesne z funkcją bluetooth. Wszystko masz w aplikacji w telefonie zapisywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×