Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia199494

Życie codzienne.

Polecane posty

Mój mąż czasem myśli że ja nic nie robie. Wstaje o 8 i leżę, zrobię obiad i leżę. Tylko, że ja jak wstaje o 8 to siadam o 15 na dłuższy czas. Gotowanie sprzątanie spacery. Kiedy próbuje mu przemówić, że ja nie leżę caymi dniami i też jestem zmęczona nie mniej niż on to on ciągle mówi jaka to nie jest ciężka praca na dachu. Ja też nie mam łatwo. Nie porównuję się jednak do jego pracy. Jego zdaniem chyba powinnam zapierdala c z uśmiechem na twarzy myjac kibel po robienie obiadu kończąc na robieniu loda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Ja prdloe jak w ogóle mozna po sobie kibel zayebany pozostawić? Skąd on sie wziął? Wychodek miał w dzieciństwie? Haha o Boże. Co tu się odprdala

Przebywa w pracy 12 godzin załatwia się tam,  w domu  2 raz robi, jakąś chorobę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klaudia199494 napisał:

Mój mąż czasem myśli że ja nic nie robie. Wstaje o 8 i leżę, zrobię obiad i leżę. Tylko, że ja jak wstaje o 8 to siadam o 15 na dłuższy czas. Gotowanie sprzątanie spacery. Kiedy próbuje mu przemówić, że ja nie leżę caymi dniami i też jestem zmęczona nie mniej niż on to on ciągle mówi jaka to nie jest ciężka praca na dachu. Ja też nie mam łatwo. Nie porównuję się jednak do jego pracy. Jego zdaniem chyba powinnam zapierdala c z uśmiechem na twarzy myjac kibel po robienie obiadu kończąc na robieniu loda. 

Wybrałaś takiego mena, wpadka była? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoniBluBestia mam ogromną prośbę. Ja to jestem duże dziecko. Ciężko przyjmuje krytykę. Potem potępiam się za to że jestem taką głupią i złą kobietą. Nie przyszłam tu po to. Możemy pisać tylko proszę nie ciśnij mi. Brudny kibel. Taaak to u nas temat który jest na codzień. Jak mu o tym powiem to powie ze z rana nie zauwayl. Ze nie zdążył go umyc. Ze przeprasza. Itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, *Piotr* napisał:

Namów zmienił prace na normalną po 8 godzin, przy dziecku małym wręcz to jest wskazane.

Średnio realne, skoro gość ma na utrzymaniu niepracującą żonę i dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. Ja mam swoje mieszkanie które wynajmuje za 1100 zł, każda jego fucha to ok od 500 zł do 3000 tys zł. Mógłby jeśli by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tur napisał:

Średnio realne, skoro gość ma na utrzymaniu niepracującą żonę i dwójkę dzieci.

Pis dba ma tyle hajsu pracowała,  nawet nie opłacało jej pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KLAUN96. To jest to czego oczekiwalam po zarejestrowaniu się tutaj. Zwykłej porady, miłego słowa. Tak po prostu. Co do obiadu, no wątpię żeby jakiemu kolwiek facetowi chciało się robić obiad o 18 🙂 także akurat to odpada. Dlatego też pisze, że obiad musi być na stole. Bo ktoś kto pracuje od 5 do 18 zasługuje na obiad i chwile spokoju. Aleasz rację, porozmawiam z nim. Oczekuje jednak trochę więcej. Życie jest zbyt krótkie aby poświęcić je w szczególności na to aby sprzątać za kimś. Dziękuję i również pozdrawiam. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, już wiem. Po 7 godzinach od zalozenia tematu. Wiem o co chce zapytać. Czy jeśli min mąż, który wstaje o 5 rano i wraca o 18 do domu, ma prawo do tego aby. 

1. Z rana nie sprzątać po sobie kibla. 

2. Wrócić z pracy dać nam buzi, pójść srac kąpać się, przy tym nie powieść ręcznika, nie dać majtek do prania. 

3. Zjeść obiad, położyć się i oglądać tv. 

4.5 min pogadać, powygłupiać się. 

5. Grać 2 godziny. ( w międzyczasie wypić ok 5 piw) 

6. Skończyć grać. 

7. Położyć się. 

8. Pooglądać film (max 30 min) /lub sex (max 15 min) 

9. Pójść spać. 

Czy jeżeli po mąż jednym słowem zapier... Dala to czy ja mam z zamknięta mordą robić to wszystko za niwgo bo tak wypada. Czy mam się postawić. Powyżej już pisałam jak wyglądała mój dzien. Też jestem zmęczona po całym dniu. I chciałabym chwilę pomocy /relaksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytam. Na pewno z dnia na dzień nie będę mu kazała myć podłóg, robic obiadu, itp także proszę darować sobie głupie komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak się czuje,ze on płaci i wymaga. Wszystkiego od A do Z. Ale to moja wina, ja go tego nauczylam. Bo chciałam być najlepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz kiedy poproszę go aby zrobił sobie sam chleb do pracy bo mnie bolą plecy od noszenia dziecka to wyzywa mnie i wypomina mi, że np on płaci za tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mi smutno, bo w dzieciństwie moja mama była związana z partnerem który też wszystko nam wypominal. Miał nas Za pasożytów. I teraz też się trochę tak czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On płaci za tv, daje pieniądze to ja nie mam prawa być zmęczona. Nabyć tak jak on chce. Teraz to widzę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś śpimy osobno. Aż trudno uwierzyć, że kilka godz temu pisałam o nim w takich superlatywach. Już wiem co powiem mu jutro. 

Kochanie? Chcesz nadal ze mną być? Jeśli tak to po powrocie z pracy, zjesz obiad i pójdziemy na spacer z dziećmi, jezelo będzie padać to albo będziesz się bawił albo uczył, albo będziesz myl naczynia jeżeli ja będę karmić. Bo ja też pracuje i nie odpoczywam w ciągu dnia. A jeżeli Ci nie pasuje to rozejdzmy się bo ja mam dosyć robienia za Twoja służąca. Czy tak może być? Czy nie wyjdę na wredną niewdzięczną suke 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
29 minut temu, Klaudia199494 napisał:

Tak, już wiem. Po 7 godzinach od zalozenia tematu. Wiem o co chce zapytać. Czy jeśli min mąż, który wstaje o 5 rano i wraca o 18 do domu, ma prawo do tego aby. 

1. Z rana nie sprzątać po sobie kibla. 

2. Wrócić z pracy dać nam buzi, pójść srac kąpać się, przy tym nie powieść ręcznika, nie dać majtek do prania. 

3. Zjeść obiad, położyć się i oglądać tv. 

4.5 min pogadać, powygłupiać się. 

5. Grać 2 godziny. ( w międzyczasie wypić ok 5 piw) 

6. Skończyć grać. 

7. Położyć się. 

8. Pooglądać film (max 30 min) /lub sex (max 15 min) 

9. Pójść spać. 

Czy jeżeli po mąż jednym słowem zapier... Dala to czy ja mam z zamknięta mordą robić to wszystko za niwgo bo tak wypada. Czy mam się postawić. Powyżej już pisałam jak wyglądała mój dzien. Też jestem zmęczona po całym dniu. I chciałabym chwilę pomocy /relaksu. 

5 piw potrafi wypić, ale chyba nie codziennie, bo jeśli tak to podpada to pod pijaństwo i jak on później ma siłę pracować? Ja tego pojąć nie mogę🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niego to normalne, po tych 5 piwach nawet nie jest wypity. A ja sama już nie wiem czy to norlane czy to już alkoholizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Klaudia199494 napisał:

Pari. Tak piję 5 piw dziennie. 

Pooglądaj wspólnie z mężem na yt. taki film rosyjskiego lekarza: Alkoholowy terror...część wykładu prof żdanowa.  Bardzo pouczające, może mąż rzuci ten alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Klaudia199494 napisał:

Dla niego to normalne, po tych 5 piwach nawet nie jest wypity. A ja sama już nie wiem czy to norlane czy to już alkoholizm. 

Może pije bezalkoholowe?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Żarty żartami, ale szczotka ma stać obok kibla i on ma jej używać, jeśli zachodzi taka potrzeba - masz mu to wyraźnie powiedzieć i zapytać się czy zrozumiał. Musi potwierdzić😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Idę spać .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×