Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
reave

Trądzik, zaskórniki, głodówka, tłusta cera

Polecane posty

Witam, mam 22 lata. I mam trądzik już poro lat. Myślałem że do wieku 20 mi przejdzie ale nie przechodzi. Parę tygodni temu robiłem głodówkę 7dniową na wodzie w celu oczyszczeniu organizmu. Po 7 dniach cera się wyraźnie poprawiła, pory się zmniejszyły. I jeszcze miałem na plecach trądzik, ale nwm czy to taki sam jak na twarzy bo niektóre 'pryszcze' były z krwią, takie większe bąble. I tu na plecach poprawiło mi się i się utrzymuje. Z czego jestem zadowolony. Natomiast na twarzy wróciło wszystko do normy. 

Teraz znów robię głodówkę 10 dni (dziś 9 dzień) i cera mi się poprawiła, mniejsze pory.

Mam tłustą cerę zwłaszcza na nosie i czole. I myślę że tu jest problem. Czy głodówka pomoże z tłustą cerą na dłuższą metę? Już nwm co stosować na tłustą cerę. Bardziej interesują mnie jak leczyć się od wewnątrz niż kupować niewiadomo jakich maści. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten problem. Jest spora poprawa po epiduo i sevolium ale całkowicie się nie wyleczyłam a choruje ok 25 lat:(. Tylko że u mnie to wynika z zaburzeń hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a próbowałyście oczyścić organizm ? Mojej znajomej bardzo pomogło picie aloesu który oczyszcza organizm z toksyn. Trądzik wyraźnie się zmniejszył

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×