Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Itsme77

Minetka

Polecane posty

Hejka, mam 21 lat i nigdy nie uprawiałem sexu ( mam małego bla bla bla)  i przychodze z zapytaniem czy jakas Pani nie chcialaby tylko minetki 😅😅 ? Nigdy tego nie robiłem, a w sumie chciałbym spróbować. Znajdę tu jakąś chętna panią? Wiek nie ma znaczenia.

Teraz pytanie czy znajdzie sie chetna Pani zeby wpaść do mnie? 😉

Jeśli Pani bedzie zainteresowana to proszę podać swojego maila, a na pewno się odezwę 😉

Edytowano przez Itsme77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia jest stanu wolnego...fajna babka 74 latka. Może jeszcze mógłbyś dać jej trochę rozkoszy zanim kopnie w kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Itsme77 napisał:

Hejka, mam 21 lat i nigdy nie uprawiałem sexu ( mam małego bla bla bla)  i przychodze z zapytaniem czy jakas Pani nie chcialaby tylko minetki 😅😅 ? Nigdy tego nie robiłem, a w sumie chciałbym spróbować. Znajdę tu jakąś chętna panią? Wiek nie ma znaczenia.

Teraz pytanie czy znajdzie sie chetna Pani zeby wpaść do mnie? 😉

Jeśli Pani bedzie zainteresowana to proszę podać swojego maila, a na pewno się odezwę 😉

zaproponuj barmance w kawiarni w przerwie jak będzie robić espresso ... one czasami takie delikatne wyuzdanie lubią.

https://www.oregonlive.com/resizer/GFOqo10t2dQCDYHrYNSW9YW1gSE=/1280x0/smart/advancelocal-adapter-image-uploads.s3.amazonaws.com/image.oregonlive.com/home/olive-media/width2048/img/forest_grove_news/photo/bikinijobshadow12jpg-1ce7c43e0747682d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×