Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aneczka789

Szczeniak nie chce jesc. Doradzcie

Polecane posty

Mam szczeniaka ma 4 miesiace. Na poczatku jadl pedigree mokra ale nie dużo. Mama ciagle podstawiala mu miske pod nos jedzenie ze stolu kurczak szynka az piesek nie chcial juz nic jesc... wiem ze powinien dostawac 3 razy dziennie. Jego stan sie pogarszlal po kurczaku parowkach karmie pedigree ktorej nie chcial juz jesc. Problemy z wyproznianiem, drapal sie. Wet powiedzial ze ma problem z gruczolami i moze miec alergie pokarmowa. I polecil royala i brita i tylko psia karme. Wiec od tygodnia daje mu tylko psia karme mokra pedigree dolina noteci + sucha brit ale nie chce jesc nie wiem czy szukac innych karm boje sie ze znowi bedzie mial rewolucje w zoladku. Widac ze jest glodny baaardzo schudl marnieje w oczach. Ale biega bawi sie i pije. Podchodzi do miski powacha i odchodzi. Wiem ze ciezko mu sie przestawic na karme i ciezko orzekonac reszte domownikow zeby nie dokarmiali psa pomiedzy posilkami albo zeby nie podstawiali mu  20 razy pod nos bo mu brzydnie.ale od tygodnia tak bardzo schudl.. ze  juz nie wiem  ugryzie moze kawaleczek karmy, suchej wgl nie ruszy.  Glownie lezy w domu na kanapie czasem wstanie i zaczyna sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×