Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
1106

Czy wg Was coś ze mną jest nie w porządku?

Polecane posty

Witam, mam ponad 30 lat i nie jestem zadowolona ze swojego życia. W zasadzie całe życie coś idzie nie tak.  zaczęło się od nieszczęśliwej miłości. byliśmy kilka lat razem potem go zostawiłam ponieważ zachował się wobec mnie bardzo źle. prosił o kolejną szansę ale duma nie pozwoliła mi tej szansy dać.  To była prawdziwa, odwzajemniona, dwustronna miłość. potem były kolejne dwie "miłości" które też się rozpadły. po każdym nieudanym związku wracałam myślami do tej pierwszej prawdziwej miłości. w między czasie zmarło kilka bliskich mi osób, co spowodowało u mnie paniczny  strach przed medycyną i lekarzami. Obecnie jestem w związku z dobrym człowiekiem, którego niestety nie kocham jak kobieta mężczyznę a raczej jak przyjaciela. Jestem dla niego dobra tak samo jak on dla mnie ale mimo to nadal wracam myślami do tamtej pierwszej miłości nawet teraz po 12 latach. Szukam go co kilka lat na portalach społecznościowych ale jedynie znalazłam jego żonę. Nie wiem czy obecną czy już byłą ponieważ nie mają żadnego wspólnego zdjęcia. 

Zawodowo można powiedzieć, że mi się układa chociaż nie jest to szczyt moich marzeń, jednak finansowo jestem w stanie się utrzymać a nawet coś odłożyć chociaż nie tyle aby być usatysfakcjonowaną. Jestem zaradną osobą, wiele potrafię załatwić, zorganizować, skończyć kolejny kurs  czy szkołę. Jestem też osobą aktywną fizycznie oraz udzielam się w akcjach charytatywnych itp a mimo to nie jestem szczęśliwa, mało co mnie cieszy. Po wszystkich przejściach ciągle żyję w strachu, że znowu wydarzy się coś złego. Czy wg Was potrzebują pomocy psychiatry, jakiejś terapii a jeśli tak to jakiej?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz normalnie o tym pogadać bez ...ycznych komentarzy napisz do mnie na maila hanka.bk89@interia.pl lub tutaj na priv

Edytowano przez Mallena 85
Dopisanie treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×