Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

klient groził mi zza kasy pobiciem, nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło, nie wiedziałem jak zareagować, zamurowało mnie, pomruczał sobie pod nosem i wyszedł, ale za każdym razem jak przychodzi to mruczy coś i jest agresywny, żadna ze współpracownic nie chce sie mieszać, pracuję sam na swoim stanowisku, jest 2 ludzi na cały sklep i nie zawsze każdy z każdym w poblizu, szef mnie ochrzanił że nie zglosilem na policje, ale jakbym mial to udowodnic policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kobiecykarol89 napisał:

klient groził mi zza kasy pobiciem, nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło, nie wiedziałem jak zareagować, zamurowało mnie, pomruczał sobie pod nosem i wyszedł, ale za każdym razem jak przychodzi to mruczy coś i jest agresywny, żadna ze współpracownic nie chce sie mieszać, pracuję sam na swoim stanowisku, jest 2 ludzi na cały sklep i nie zawsze każdy z każdym w poblizu, szef mnie ochrzanił że nie zglosilem na policje, ale jakbym mial to udowodnic policji?

Możesz udowodnić to , w sklepach jest przecież monitoring

Takie osoby trzeba zglaszac bo ci może krzywdę zrobić

Edytowano przez Eule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jest gestykulacja

jest przesłuchanie

jesli gosc jest agresywny to na policji tym bardziej nie bedzie umial utrzymac emocji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×