Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cjasiu14@interia.pl

Biustonosz, podczas ginekomastii, czyli problem faceta porady

Polecane posty

Mam 17 lat ważę 70.kg i 175 cm wzrostu. Jestem szczupły. Niestety mam problem, mam ginekomastię. Operacja 20 tyś. Nie dam rady chodzić bo schodach ani ćwiczyć. Postanowiłem sobie pomóc i kupić biustonosz, bardzo pomogło ale jest krępująco chodzić w nim. W zimie ok ale w lato dziwnie. Na siłowni wkoncu mogę pracować. Ale denerwuje mnie fakt że na siłowni mam większy biust od kobiet. To jest smutne ale co poradzić. Chodzę wśród kobiet w biustonoszu tragedia. Natomiast normalne staniki też fajnir mi pomagają tylko strasznie je widać potzrebuje porad jak ukryć stanik. Próbowałem różnych kolorów firm Triumph, Esotiq, Sloggi. Jescze jeden problem potzrebuje typowo męskiego staniku bez koronek, bez ozdób. Ostatnio byłem w sklepie trochę dziwnie się czułem ale Pani była spoko I rozumiała mój problem. Według niej to jest Nie możliwe żeby mieć taki biust przy takim wzroście i wadze. Mam 75D. Podsumowując szukam dobrego biustonosza dla mnie

I denerwuje mnie fakt że na siłce muszę trenować w samym bisutonoszu bo w koszulce strasznie ciepło. Wygląda to dziwnie

Ani ubrać białej koszulki bo widać biustonosz i obciach. Próbowałem beżowy Ale też lekko widoczny

A o zakończeniu roku nie wspomnę. Idąc na zakończenie roku szkolnego, chciałem się ubrać w białą koszulę Ale nici z tego bo wszytskie koszulę męskie nie nadają się pod biustonosz. Nie dość że musiałem kupić damską koszulę, to dopasowanie jej z odpowiednim biustonoszem to było wielkie wyzwanie. Musiałem 6 rodzaji przymieżać. Najlepszy okazał się biustonosz Esotiq, z push up koloru beżowego w miarę nie widoczny rozmiaru 75D. Tak czy tak smutne było że wszyscy patrzyli na mnie jak z kosmosu. Moje piersi Bardzo się rzucają w oczy bo są bardzo wielkie. Natomiast podczas wf do szkoły muszę nosić dodatkowy stanik sportowy, raz zawaliłem bo podczas pierwszego wfu w szkole w wieku 16 lat ubrałem normalny biustonosz. Nie dało się chodzić, zdenerwowało mnie ramiączka i bardzo skaczące piersi. Musiałem kupić biustonosz sportowy. Wybrałem Z Nike naprawdę dużo lepiej ćwiczyć w nim. Nie przeszkadza tylko trochę ciepło w nim. W sklepach miałem problem kupić biustonosz sportowy bo nie było w moim rozmiarze czarnego koloru, była zielone różowe i czerwone. Nie mogłem ich kupić bo były by bardzo widoczne. Podsumowując cała szkoła wie że muszę nosić biustonosz, smutne że mam największe piersi w klasie, naprawdę dziwnie wyglądam w normalnej koszulce gdy widać mi z tylu i przodu biustonosz. Często chodzę w bluzach Ale ciężko chodzić cały czas bo ciepło jest. Raz na mieście chciałem ściągnąć bluzę i niestety ściągnąłem też koszulkę i dużo ludzi widziało mnie w staniku smiali się Ale co mam zrobić. Mam 75D. Podsumowując ciężkie życie osób ktore noszą staniki. Musiałem kupić 6 rodzaji. Osobiście najlepiej chodzi mi się w białym biustonoszu firmy Triumph oczywiście w Push up

Mój biustonosz kąpielowy który musiałem kupić ostatnio

Wszystko spoko ale strasznie dziwnie wyglądam w nim

Musiałem kupić czarny ten najbardziej się mi podobał, dosyć prosty, I wygodny.

Musiałem zrezygnować prawie z wszystkich męskich koszulek, koszulki bez rękawów odpadają wystają ramiączka i pół biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staniki sportowe już mam tylko potzrebuje jakiś sklep z ubraniami w których będę normalnie wyglądał bo w koszulkach męskich nie da się chodzić w takim biustonoszu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potzrebuje koszulkę do ćwiczeń, I do chodzenia kilka. Jeszcze raz mówię że w męskich nie da się chodzić mając taki biust. Chce normalne koszulki bez żadnych kobiecych wzorów, z fajnego materiału, aby mój bisutonosz nie był zbyt widoczny. Proszę o linki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że już mi ciężko chodzić w tym biustonoszu, współczuję wszystkim z piersiami. W miarę nie wygodnie, dziś w kościele bardzo denerwowalo mnie ramiączka które przeszkadzały mi bardzo, ponieważ kupiłem nowy stanik i nie do końca go dostososowalem. Muszę chodzić w Push up bo wyglądam w nim najlepiej, natomiast podczas dzisiejszej siłowni ćwiczyłem w samym bisutonoszu bo stwierdziłem że może ludzie pomyślą że mam na sobie biustonosz z pulsometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły do mnie koszulki i wreszcie mogę normalnie żyć. Wybrałem kilka koszulek w różnych kolorach, bez żadnych wzorów dekoltów. Kupiłem 6 koszulek, gratis dostałem kostium, dziękuję sklepowi. Kostium fajna rzecz, tylko jest to typowo eleganckie ubranie. Będę chodził na jakieś imprezy bądź do kościoła w nim bo naprawdę spodobał mi się bardzo. Wkoncu w koszulkach mam trochę ulgę są bardzo przewiewne. Na zakup koszulek musiałem sporo wydać plus te bisutonosze różne kolory i rodzaje. Ogólnie wydałem 1500 zł. Najbardziej cieszę się z kostiumu bo jest super i bardzo fajnie w nim wyglądam. Teraz zaczynam normalnie żyć i zbieram hajsik na operację bądź poprawę ciała. Aktualnie musze żyć w ten sposób dopóki pozbędą się biustu. Moje ciało się powoli przyzwyczaja do bisutonosza także nic tylko się cieszyć z tego powodu. W dodatku strasznie ciepło w tych stanikach. Panowie jeśli musicie nosić biustonosz kupcie przewiewne koszulki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się szkoła dosyć ciepło na dworze. Idziesz do tablicy na matmie i pół klasy woła ,,O biały stanik ma" wkurza mnie to że wyśmiewają mój problem. Juz próbowałem każdego sposobu na ukrycie bisutonosza mam każdy kolor aby nie.bylo to widać. No ale coż musimy w szkole nosić białą koszulkę bardzo przylegającą do ciała taki mundurek szkolny. Przypomina odzież termoaktywną. Dziewczyny mają z dekoltem, pierwszego dnia jak zobaczyłem to to się chwyciłem za głowę bo im strasznie widać bisutonosz absolutnie cały. Zmartwiłem się. Po odbiorze mundureka musiałem go ubrać,  naszczesie miałem na sobie biały stanik. Ubrałem był bardzo widoczny i w dodatku meska wersja bardzo podkreślała mój rozmiar bisutu. Bardzo powiększała. Pani od mundurków dała mi dekoltem trochę lepszy ale boję się przyjść tak odkryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem wielki krok, stwierdziłem że mam to gdzieś co inni sądzą o mnie. Do kościoła ubrałem się w kostium czarno biały, buty Adidasy. Ten kostium jest damski Ale Nie wygląda na niego. Idealny pod biustonosz nic nie uciska, może trochę widoczny z tyłu, widać ramiączka. Ale naprawdę wygladalem spoko. Od dziś ubieram to w czyn dobrze się czuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejrzałem się dziewczyną bo ciepło w szkole było I nikt w żadnej bluzie nie był. I stwierdziłem że kurde mam największe piersi w klasie. Cały czas myślałem że to Karolina ma A tu kurde w tych obcisłych mundurkach wywnioskowałem że to ja. To jest hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wf w szkole też bardzo ciężki, na początku ubierałem sportowy, ale po czasie stwierdziłem że wstydzę się i jak przebieram koszulkę to do łazienki idę. Pani na pierwszej lekcji powiedziała że dziewczyny mają chodzić w staniku sportowym, I mi indywidualnie też bo widzi ten mój problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na basenie patrzę na siostrę i mamę i wychodzi że mam większe cycki niż one. One takie zdziwione że mam takie piersi. Od siostry to mam raz większe piersi, wyglądam w staniku lepiej niż ona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach od wizyty u lekarza mój problem nie znika wręcz przeciwnie rozwija się przy takiej wadze i wzroście. Moje podsumowanie zalety bisutu I wady. 

Zalety: bisut nie przeszkadza w poruszaniu się, w zimne dni trochę cieplej w piersi, fajny plus że jak leżę to mogę dać talerz na biustonosz 

Wady: rzucam się w oczy, muszę myśleć jaki stanik ubrać, nie mogę spać na brzuchu, duży stres związany tym że mam ogromne piersi, podczas jedzenia okruszki wpadają do stanika, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne cenne doświadczenie. Nie wiedziałem że tak będzie lało i do szkoły poszedłem w bluzie, bardzo zmokłem I mój biustonosz również. Nie ma nic gorszego niż mokry stanik. Nie miałem ani rezerwowego bisutonosza ani koszulki. Bluzę musiałem ściągnąć bo mokra A koszulka mokra i bardzo widoczny bisutonosz z przodu i tylu. Wstyd jak cholera, teraz cała szkoła wie o tym że choruje na ginekomastie. Jutro jak będzie padać koniecznie muszę zabrać rezerwowy stanik i koszulę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kobiet lub mężczyzn znających się. Co ile pierzecie bisutonosz, czy ręcznie czy w pralni. Do tej pory mama mi prała, ale chciałbym już ją o to nie prosić. Zmieniam stanik co 4 dni chyba wydaje się ok Ale pytam z ciekawości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziewczynę bardzo ładną, myślałem że nie zaakceptuje faceta chodzącego w staniku Ale jest git. Śmieszne jest to że ma ten sam rozmiar co ja 75D. Wkoncu czuje się normalnie bo mam podobne piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po około 7 miesiącach pisze z kolejnymi informacjami. Jeżeli chodzi o moje piersi w dalszym ciągu sa nie znikają mam juz 18 lat. Dalej musze nosić biustonosz ale juz mi to nie przeszkadza.

Edytowano przez cjasiu14@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się sezon letni i powrót do szkół a moja sylwetka w dalszym ciągu przypomina damską. Jestem szczupły i widoczne duże piersi. Aktualnie mocno ćwiczę ale efektów zmniejszenia piersi nie ma. Powoli nastawiam się do częstego chodzenia w biustonoszu. Może być ciężko na wfach bo naprawdę piersi bardzo mi przeszkadzają podczas sportu. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wizyta lekarska u specjalisty potwierdza wielkość problemu. Piersi są już prawdopodobnie maksymalnie rozwinięte. Lekarz powiedział że są w 100% kobiece jędrne, i że nie ma co bawić się w usuwanie, i trzeba się pogodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem zabieg Wersow I patrząc jak cierpiała przy powiększaniu nie mogę pomyśleć o zmniejszaniu. Lekarz powiedział że przez to że noszę piersi w biustonoszu są jędrne i kobiece. I że trzeba sie przestawić na takie życie. Koszulki często pożyczam od mamy więc nir ma co narzekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele ludzi zaczepia mnie na drodze i pyta, czy chodzę w biustonoszu bo chce, czy porostu musze. Grupka dziewczyn dzis pytała i nie dowierzała. Ciężko nie zwracać na sobie uwagi na drodze. Widzę w okularach skoncecznych jak ludzie mówią o mnie. Szczególnie jak ubiere cos mniej szerokiego. Jak ubiorę cos bardziej obcisłego to naprawdę można chwycić się za głowę. Nie jedna dziewczyna chciała by mieć takie piersi. Biustonosz nie mogę odpuścić bo nie dam rady chodzić bez, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tu użytkownik kowala1 z Vinted. Widziałem, że napisałeś do mnie wiadomość, ale Vinted blokuje moje konto, żądając podania nr telefonu. Jeśli chcesz porozmawiać, napisz do mnie prywatna wiadomość na gynecomastia.org, użytkownik Quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekki update. Moje piersi wydaje się, według lekarzy że rozwinęły się już finalnie. Są dosyć spore, jak na chłopaka 19 letniego. Ogólnie według biustonosza 75D. Tak jak pisze jestem zmuszony chodzić w staniku bo sobie inaczej nie poradzę. Mam ogólnie większe piersi niż mama i siostra, także one mi pomagały w doborze odpowiedniego biustonosza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×