Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WawaPit

miejsce publiczne w Wawie

Polecane posty

Hello

Razem z partnerka szukamy jakiegos fajnego nieodkrytego miejsca na sex w miejscu publicznym, uwielbiamy to, przerobilismy juz na przyklad przymierzalnie w ZT, kino , plus niezliczona ilosc parkow , ale myslimy jeszcze o czyms- na przyklad jakies opuszczone hale, czy na przyklad takie miejsca ze my widzimy a nas nie widza 😜 plus ew przymierzalnie w dobie pandemii- gdzie jest w miare luzno ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WawaPit napisał:

Hello

Razem z partnerka szukamy jakiegos fajnego nieodkrytego miejsca na sex w miejscu publicznym, uwielbiamy to, przerobilismy juz na przyklad przymierzalnie w ZT, kino , plus niezliczona ilosc parkow , ale myslimy jeszcze o czyms- na przyklad jakies opuszczone hale, czy na przyklad takie miejsca ze my widzimy a nas nie widza 😜 plus ew przymierzalnie w dobie pandemii- gdzie jest w miare luzno ? 

 

nie wiem jak to teraz jest i jak w Warszawie ale jeśli się nie boicie, że coś spadnie wam na głowie i będziecie uważać aby nie nabić się na porzucone strzykawki po narkotykach (kiedyś to było częste a teraz bardzo rzadkie) oraz nie boicie się, że natkniecie się na bezdomnych to dobrym miejscem są domy przeznaczone do rozbiórki. Oczywiście wszystko odnośnie seksu załatwiacie tam na stojąco i nie rozbierając się tylko zsuwając odzież na dół ale emocje przy seksie w takich miejscach są - podobnie jak kiedyś było to na strychach (w moich czasach nastoletnich), które niestety teraz są zamknięte i nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

update:

Polecam miejsce przy Siekierkach , przy Wiśle , idealne miejsce , bo jest w miare odludnie , setki zakamarkow sa nawet miejsca ze mozna ostro pieprzyc partnerke od tylu przy drzewie i nikt nie zauwazy no moze poza bardzo spostrzegawczymi rowerzystami  - przetestowane wczoraj  ( pozdrawiamy Panią na rózowym rowerze )🙂 i to w ciagu dnia - wiec jak ktos lubi takie klimaty to idealnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

A próbowaliście na tej wyspie przy Moście Gdańskim, gdzie Abdul miał hodować kozy? 🏝️🐐🐐🐐

nie, polecasz? tam za duzego tlumu w takie upaly nie ma ?

wiesz nie chce zeby przypadkowy wędkarz wyjął swojego węgorza i zaczął sie zabawiac 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

A próbowaliście na tej wyspie przy Moście Gdańskim, gdzie Abdul miał hodować kozy? 🏝️🐐🐐🐐

zjawiskowo byłoby także na dworcu Warszawa Wschodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

zjawiskowo byłoby także na dworcu Warszawa Wschodnia

ale na samym dworcu ? tam jest pelno kamer, a w dzisiejszych purytanskich czasach zaraz znajdzie sie jakis obronca kremówek wadowickich 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 09:59, WawaPit napisał:

(...)

wiesz nie chce zeby przypadkowy wędkarz wyjął swojego węgorza i zaczął sie zabawiac 😜

A może dziewczynie spodobalby sie jego węgorz. Nie pomyślales o tym? 😆😆😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno przerabialiśmy garaże piętrowe. Teraz to tam są kamery, ale za osłoną samochodów niewiele zobaczą, chociaż można się domyśleć :-)

Klatki schodowe w domach z windą, żeby ludzie nie chodzili. Różne czyste toalety.

Kręci mnie przymierzalnia w sklepie, tylko mam wątpliwości. Jak to robicie? Rozumiem,  że kobieta podciąga ...enkę i na stojąco, ale trzeba się jakoś ogarnąć wytrzeć. Przecież nie wychodzicie umazani i "pachnący" :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2020 o 17:40, Angelika 27 napisał:

Ja polecam tramwaj 

Ale w samo południe czy o północy? 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tramwaju. Prawdziwy seks to raczej się nie uda, ale ja kilka razy wykonałem "robótki ręczne" na swojej towarzyszce w komunikacji publicznej. I to do finału 🙂 To niełatwe dla kobiety, bo trudno zachować twarz i równowagę. Ale przeżycie niezapomniane. W tłoku niezbyt trudne.

Swoją drogą, gdyby dziewczyna w krótkiej sykience usiadła na kolanach, to może by się dało spenetrować? Próbował ktoś? Szkoda, że jestem już na to za stary 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kręci Was myśl, że moglibyście zostać niechcący przyłapani na gorrącym uczynku?😁😉

.....A co gdyby znalazl się chętny obserwator Waszych poczynań? 😁😉

Czemu tylko zakryte miejsca?

Jutro idę na plażę na Zawady ok. 11. 

Zapraszam 😁😁😆😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nietypowa Znajomość napisał:

Stary ale jary 😁

Zmysłowy avek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nietypowa Znajomość napisał:

Twój też 😉

Dlaczego taki nick? 😉

Szukasz nietypowej znajomości? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bertt napisał:

 

Kręci mnie przymierzalnia w sklepie, tylko mam wątpliwości. Jak to robicie? Rozumiem,  że kobieta podciąga ...enkę i na stojąco, ale trzeba się jakoś ogarnąć wytrzeć. Przecież nie wychodzicie umazani i "pachnący" 🙂

 

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Zapraszamy do Wrocławia - zawsze szukamy tych samych rozrywek, a miejsc już mamy dośc) W weekend wybieramy się do miejscowego parku))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

No tak. Czysto i higienicznie....no i kolacja z głowy 😆😆😆

Przepraszam ddt30. Musialem. Żarcik oczywiście 😆😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Hotmoniczkaxxx napisał:

kino 😉

klasyka to byłoby gdzieś - najlepiej na najwyższym piętrze Pałacu Kultury i Nauki - chociaż on już dziś nie jest najwyższy (to może na ostatnim piętrze Intercontinentalu). Kiedyś miałem taką fanaberię, że chciałem na Służewcu podczas gonitwy konnej - ale nie spełniło się. Ostatecznie zostaje jakaś toaleta w centrum handlowym - niestety wielu młodych ludzi, którzy nie mają gdzie ani jak po to sięga. Może w takich toaletach powinno robić się specjalne pomieszczenia np. niby "do przebrania" aby było tam wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Warszawie, ale w Gdańsku polecam okolice Ergo Areny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20 sierpnia 2020 o 16:21, ddt60 napisał:

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

Masz rację. Finał w buzi  i wszystko posprzątane. Nie pomyślałem o tym, bo zwykle kończę w środku, nawet robiąc to poza domem. Swoją drogą zawsze mnie kręciło, jak moja kobieta chodzi potem z mokrymi udami 😀 Wtedy na prawdę jest moją suczką 😀

Dodam jedno zaliczone miejsce. , kiedyś w knajpce na Mokotowskiej. Było tam piętro. Inni goście wyszli, zostaliśmy sami. Żona była w mini, pończochach i kozakach na obcasach. Trochę pieszczot i dała się namówić na zdjęcie majtek. Stanęła przy barierze, żeby widzieć, czy ktoś z dołu nie idzie a ja jechałem od tylu. Po wszystkim wytarłem wszystko jej majtkami. Specjalnie, żeby nie mogła ich założyć 😃 Ciągle pamiętam naszą drogę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×