Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fenyloketonuria

Ola Żuraw i Lagrue

Polecane posty

Ostatnio weszłam na stronę jej sklepu, żeby zobaczyć te jej ciuchy które tak wychwala na każdym kroku ale jak zobaczyłam ceny to od razu wyszłam. Wydaje mi się, że to dość wygórowana cena za ...enkę czy dresy. Muszę przyznać, że niektóre rzeczy są naprawdę ładne ale mimo wszystko za taką cenę nie uśmiecha mi się kupować ...enkę, która nie wiadomo jak będzie wyglądać po piklu praniach. A jak widzę na jej insta jak po raz tysięczny wygina się w lustrze w swojej ...ence i specjalnie ją podwija czy odsłania dekolt to aż mnie mdli. Ileż można stać przed lustrem i się wyginać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Fenyloketonuria napisał:

Ostatnio weszłam na stronę jej sklepu, żeby zobaczyć te jej ciuchy które tak wychwala na każdym kroku ale jak zobaczyłam ceny to od razu wyszłam. Wydaje mi się, że to dość wygórowana cena za ...enkę czy dresy. Muszę przyznać, że niektóre rzeczy są naprawdę ładne ale mimo wszystko za taką cenę nie uśmiecha mi się kupować ...enkę, która nie wiadomo jak będzie wyglądać po piklu praniach. A jak widzę na jej insta jak po raz tysięczny wygina się w lustrze w swojej ...ence i specjalnie ją podwija czy odsłania dekolt to aż mnie mdli. Ileż można stać przed lustrem i się wyginać? 

To fakt, słabe to wicie się przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy fajne. Ale po akcji z fruit of the veclaim trzymam sie z dala od sklepow influencerow. Jest tyle zdolnych projektantow... ktorzy zapracowali na rozpoznawalnosc swojej marki ciuchami jakie tworza. Nie karierą w social media

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×