Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wanna

Ktoś był na kwarantannie?

Polecane posty

Czy któraś z was była na kwarantannie, po kontakcie z zarażonym(potwierdzonym)? Robią test na początku czy na końcu kwarantanny? Na razie wiem tyle, ze ma się ze mną kontaktować sanepid, ale jest weekend i święto, na razie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomej mąż miał kontakt z zarażonym, test robili tylko jemu, cała rodzina kwarantannę. Jak jemu wyszły 2 testy ujemny to po kilku dniach przebadali całą rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jest teraz na kwarantanie. 

Najpierw była z drugiego kontaktu (chłopak jej najlepszej przyjaciółki u które na zmianę z nim, kilkukrotnie nocowała) wtedy sanepid się nią nie interesował. Jak chłopakowi potwierdzili Covid to przyjaciółka poszła na kwarantannę i po tygodniu miała test, jak jej wyszedł pozytywny to po 2 dniach ! sanepid skontaktował sie z moją córką i ona dostała kwarantannę. Test tez miała po tygodniu (w piatek ) ale ciagle nie ma wyników - chyba dlatego ze jest weekend. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, IgaA napisał:

Znajomej mąż miał kontakt z zarażonym, test robili tylko jemu, cała rodzina kwarantannę. Jak jemu wyszły 2 testy ujemny to po kilku dniach przebadali całą rodzine

A nie wiesz po jakim czasie był test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Wanna napisał:

Czy któraś z was była na kwarantannie, po kontakcie z zarażonym(potwierdzonym)? Robią test na początku czy na końcu kwarantanny? Na razie wiem tyle, ze ma się ze mną kontaktować sanepid, ale jest weekend i święto, na razie nic...

Moja znajoma była na kwarantannie bo jej mąż miał kontakt z osobą zakażoną, potem okazało się ze cała rodzina ma covid ona mąż jej córka i syn ale przeszli dobrze i spokojnie teraz juz są zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×