Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania98980

Czy nie przesadzam?

Polecane posty

Witam. Od jakiegoś czasu jestem w związku z chłopakiem przez internet. Kochamy się bardzo (tak mi się wydaje), ale narazie jest ciężko ze wszystkim, ale planujemy spotkanie. Jednak nie po to tu jestem żeby rozmawiać na temat związków przez internet, tylko mam inną sprawę. Nie wiem czy on mnie dobrze traktuje. Raz kiedy chciałam z nim pograć w grę to mnie olał i poszedł ze swoimi znajomymi grać. Mówił, że mogę dołączyć jednak ja głupio czekałam i mnie nie zaprosił. Wyjaśniliśmy sobie potem wszystko i przyznał, że źle zrobił i to powinnam ja być dla niego ważniejsza od znajomych. Nie chcę jednak żeby całkowicie się odcinał od znajomych tylko poświęcał mi więcej czasu. Miał to udowodnić czynem. Po tym wszystkim naprawdę poświęcał mi więcej czasu, jednak nadal tak bardzo czuję się dla nikogo ważna....nawet dla niego. Ciągle czuję tą cholerną pustkę i samotność...Dziś np. grał w grę i odpisywał mi dopiero po wielkich odstępach czasowych. Często jak ja się rozpisuje to on potrafi tylko odpisać jednym słowem...to mnie denerwuje. Jakbym mu przeszkadzała, bo on gra w grę...nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Wie, że mam depresję i ciągle się czuję źle, obwiniam się za wszystko. On też ją kiedyś miał, lecz zwalczył. Zawsze jak jestem smutna lub mam problem to po prostu zostawia mnie samą. Ja już nie chce być dłużej sama. Mam jej serdecznie dość. Myślę, że on nie docenia tego jak bardzo go kocham i jak bardzo się boję, że go stracę...Nie chce mu ciągle marudzić, że to mi przeszkadza i tamto...Chcę żeby był przy mnie szczęśliwy a nie zawracać mu ciągle głowę problemami....Nie wiem co mam robić.

Edytowano przez ania98980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×