Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny,

 

Mam do was pytanie. Co dla was oznacza to, że facet jest towarzyski ? Jest to często coś czego w mężczyznach szukacie.  A jeśli facet woli spędzać czas w mniejszym gronie ludzi lub samotnie to przeszkadzałoby wam to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oznacza to że lubi wychodzić i spotykać się z ludźmi a nie siedzi w domu. Ja osobiście jestem osobą dość nieśmiała, zamknięta. Wolę siedzieć w domu przed książkami, grami, lubię gotować. Spacery sama albo we dwójkę i spotkanie od czasu do czasu z mała grupka znajomych. 

Wszystko zależy od kobiety. Jeśli sama jest towarzyska to pewnie MOZE by jej to przeszkadzało. Chociaż moja przyjaciółka jest towarzyska a jej partner jest jej odwrotnością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niebieska_Panda napisał:

Dla mnie oznacza to że lubi wychodzić i spotykać się z ludźmi a nie siedzi w domu. Ja osobiście jestem osobą dość nieśmiała, zamknięta. Wolę siedzieć w domu przed książkami, grami, lubię gotować. Spacery sama albo we dwójkę i spotkanie od czasu do czasu z mała grupka znajomych. 

Wszystko zależy od kobiety. Jeśli sama jest towarzyska to pewnie MOZE by jej to przeszkadzało. Chociaż moja przyjaciółka jest towarzyska a jej partner jest jej odwrotnością 

Hej,

 

O kurde, nie spodziewałem się, że po takim czasie ktoś odpisze. Jak znalazłaś ten post ? 🙂

No ja jestem domatorem skrajnego rodzaju i zamierzam to zmienić, w zasadzie już działam, bo o o ile mam cechy introwertyka, to jednak ciągnie mnie do kontaktu z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DamianK napisał:

Hej,

 

O kurde, nie spodziewałem się, że po takim czasie ktoś odpisze. Jak znalazłaś ten post ? 🙂

No ja jestem domatorem skrajnego rodzaju i zamierzam to zmienić, w zasadzie już działam, bo o o ile mam cechy introwertyka, to jednak ciągnie mnie do kontaktu z ludźmi.

Dalej był na pierwszej stronie haha. 

Ja kiedyś byłam osobą która wolała wychodzić. Czy znajomi, zakupy, jakieś imprezy, spacery. Za to mój narzeczony na początku był osobą bardziej, która właśnie wolała siedzieć w domu, grać itd.

Po 4 latach związku teraz ja wolę siedzieć w domu a to jego ciągnie z kumplami do barów czy do znajomych na BBQ. Jakoś nie chce tego zmieniać. Tak mi się podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko.

 

Mnie to zastanawia jedna rzecz. Czy kobietom by przeszkadzało to, że nie jestem zbyt towarzyskich i wole siedzieć w domu.

Jak uważasz? W ogłoszeniach na portalach ,,towarzyski'' przewija się co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×