Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blackopium

Dziwna sprawa

Polecane posty

Gość Blackopium

Mianowicie zaczol podobać się mi mój kierownik zmiany wcześniej nie miałam okazji pracować na jego dziale ale od jakiś 2tygodni pracuje. Jest ogólnie taki gburowaty co do ludzi, ale szybko zapamiętał moje imię nie do każdego mówi po imieniu zauważył że szybko pracuje i pochwalił mnie jesteśmy w podobnym wieku 28lat co do mnie jest w porządku uśmiecha się pożartuje przyłapałam go kilka razy na zerkaniu. Jeden minus ma dziewczynę która pracuje w tej samej firmie tylko na innej zmianie i ja chłopaka i też pracuje z nami. Mianowicie napiszecie jesteś w związku daj sobie spokój on też ma dziewczynę sratata pytam o konkrety jak się zachować itp i nie wyobrażam sobie nie wiadomo czego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne Ci zerkanie innego faceta? Będąc zajętą zastanawiasz się co zrobić? Nic, nie uwierzysz, ale nic. Nie wysyłasz żadnych sygnałow, a te które widzisz ignorujesz. Faceci są na tyle domyślni, że zanim przejdą do konkretnego ataku sprawdzają czy mogą sobie pozwolić na więcej po naszej reakcji zwrotnej na ich mniej lub bardziej subtelne teksty i zachowania. Każde z Was zajęte, proponuję czerwone światło i sprdalaj jak rozpędzi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobałaś mu się a co robić to nie wiem. Lepiej Cię teraz traktuje, gburowaty jest napisałaś i ... wie czy nie będzie gorzej jak go zaczniesz zlewać. Z takimi nie wiadomo. Znasz go lepiej? Gbur ale czy cham. Gbur może być na pozór w pracy a chamem nie być. Jak jest chamem to będziesz mieć prze...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Takie myśli... Masz nudny związek, nie kochasz swojego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×