Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Crazy

Co robić...?

Polecane posty

Ostatnio spodobała mi się dziewczyna z którą łapałem się wzrokiem,  ale nie wiem co robić bo czasami dobrze się czuję singlem, a czasem mam takie myśli, że chciałbym mieć dziewczynę, ale nie wiem czy jestem w ogóle gotowy na związek. Nie jestem za tym aby szukać dziewczyny na siłę, ale jak już którejś się spodobam to warto podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium

Kontakt wzrokowy nawiązujemy nie bez przyczyny po 2 spojrzeniu już można wywnioskować ze wpadliśmy sobie w oko albo po prostu mężczyźni lubią patrzeć na ładne kobiety i na odwrót. Nic ci się nie stanie jeżeli podejdziesz i zagadasz od tego świat się nie zawali a może jednak umówicie się to jest metoda prób i błędów. Najpierw sprawdź, czy nie jest zajeta, pracujecie razem? Głupie smacznego możesz jej życzyć na przerwie śniadaniowej z uśmiechem a dziewczyna odrazu wyczuje ze coś jest na rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znal jej nazwisko najszybciej znalazlbys ją na Messengerze jest na pewno jej zdjęcie. Oczy to dusza człowieka, tym spojrzeniem ona Cię łapie za dłoń. Ona zrobiła pierwszy krok jesli patrzt TAK na ciebie teraz twoja kolej , zrób coś, bo pomyśli że jej nie chcesz i ucieknie sprzed twoich oczu. Zrób cos, ona czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Qwerty82 napisał:

my kobiety 

Nie wypowiadaj się za nas wszystkie. Na poziomie rzucania okiem wkręcasz się? Bez jaj. Wspólne chwile, rozmowy zbliżają i sprawiają, że z czasem zaczyna zależeć coraz bardziej. Dla mnie cudem jest, że chce iść z kimś na rendez-vous, a Ty mówisz o przedwczesnym napaleniu się 🤭

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ok, prostuję, my kobiety oprócz elektryzującej mamy tendencję do wkręcania się 

No i fajnie. Ja i kobiety często mamy nie po drodze😋 Nie znam Elektryzującej 😏

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Blackopium napisał:

Kontakt wzrokowy nawiązujemy nie bez przyczyny po 2 spojrzeniu już można wywnioskować ze wpadliśmy sobie w oko albo po prostu mężczyźni lubią patrzeć na ładne kobiety i na odwrót. Nic ci się nie stanie jeżeli podejdziesz i zagadasz od tego świat się nie zawali a może jednak umówicie się to jest metoda prób i błędów. Najpierw sprawdź, czy nie jest zajeta, pracujecie razem? Głupie smacznego możesz jej życzyć na przerwie śniadaniowej z uśmiechem a dziewczyna odrazu wyczuje ze coś jest na rzeczy 

Ona pracuje teraz tak wakacyjnie i właśnie tak się złapaliśmy wzrokiem bo czekałem na kolegę. Dowiedziałem się, że chodzi do tej samej szkoły. Bym spróbował, ale śmiałości do kobiet za bardzo nie mam i chyba boję się odrzucenia, bo jak coś nie wyjdzie, to ją może w tym coś rozbawić i...- wiadomo jak to dziewczyny paplają i wygada to większościom koleżanek i nawet im wskaże palcem w szkole który to taki. Czy zajęta jest to nie wiem i nie mam jak tego sprawdzić, ale od koleżanki od której dowiedziałem się jak ta dziewczyna ma na imię, słyszałem że ma niby chłopaka, ale po fb lub ig nie mogę tego wywnioskować.

 

 

12 godzin temu, Jaśmin 81 napisał:

Jakbyś znal jej nazwisko najszybciej znalazlbys ją na Messengerze jest na pewno jej zdjęcie. Oczy to dusza człowieka, tym spojrzeniem ona Cię łapie za dłoń. Ona zrobiła pierwszy krok jesli patrzt TAK na ciebie teraz twoja kolej , zrób coś, bo pomyśli że jej nie chcesz i ucieknie sprzed twoich oczu. Zrób cos, ona czeka

Znam, znam.. Dowiedziałem się. Tylko.. trochę odrzuca mnie jej ilość like na fb pod zdjęciami i jak w realu nawet na normalną spoko dziewczynę wygląda to po zdjęciach mam wrażenie, że to taka troszkę księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium
2 minuty temu, Mirek Fajfus napisał:

i kobiety lecą na takie coś niby??? 

Niektóre są takie że i na to poleca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×