Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
borys261

Ponowne zamknięcie wszystkiego jesienią?

Polecane posty

jak myślicie to prawda co piszą na wp że będzie drugi raz zamknięcie wszystkiego w Polsce na dłużej jesienią ? wyjechałem co prawda ale zauważyłem że ludzie to popierają w komentarzach. ja byłem chwile w pl nawet jak był to w kwietniu zamknięte i nie dawałem rady finansowo wcale a jaszcze jakbym znowu miał nie pracować od września. jak myślicie prawda co piszą na wp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze tak być, ja pracuje w branży kosmetycznej i duuuzo osób niestety tak mówi.. Klientki, które miały mieć robione zabiegi na wakacje we wrześniu odwołują wizyty, bo odwołują im loty... Więc coś w tym może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Emiiiilka napisał:

Moze tak być, ja pracuje w branży kosmetycznej i duuuzo osób niestety tak mówi.. Klientki, które miały mieć robione zabiegi na wakacje we wrześniu odwołują wizyty, bo odwołują im loty... Więc coś w tym może być 

No to ciekawie. oglądałem dziś wywiad faceta że branża fitness upada. w Polsce jest bardzo restrykcyjnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, borys261 napisał:

No to ciekawie. oglądałem dziś wywiad faceta że branża fitness upada. w Polsce jest bardzo restrykcyjnie  

E tam podobno jest bardzo dobrze jeszcze tak dobrze jak teraz nie bylo a to wszystko dzieki pisowi chwalmy pana

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, MalgorzataRozenek napisał:

E tam podobno jest bardzo dobrze jeszcze tak dobrze jak teraz nie bylo a to wszystko dzieki pisowi chwalmy pana

no nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×