Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
the storm

sex a strach przed ciążą

Polecane posty

życie, a strach jest elementem ludzkiego życia. lepiej mieć zawsze diafragmę caya i się zabezpieczać mechanicznie

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby faceci zachodzili w ciążę też by się bali. My musimy nad wszystkim czuwać, bo to my jesteśmy zapładniane. Kwestia kontroli płodności należy do nas, bo tak nas skonstruowała matka natura. Bez kontroli cyklu jest ciężko, ale całe szczęście jest internet i mamy dostęp do wiedzy. Ja korzystam z testera ze śliny i znam swoją płodność, ale i tak się boję, bo różnie to jest, a odpowiedzialność spada na kobiety, bo pod naszym sercem kształtuje się życie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra antykoncepcja bardzo zmniejsza strach przed niechcianą ciążą, ja przy błonie antykoncepcyjnej i żelu plemnikobójczym nie bałam się o II kreski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposób od jakiegoś czasu. Niedawno wpadłam na termometr owulacyjny z funkcją bluetooth i w taki oto sposób mam ochronę. Wiem kiedy ewentualnie mam stosować zabezpieczenie mechaniczne. Dodatkowo mam zapis w aplikacji w telefonie. Idealne rozwiązanie w XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks jest bardzo ważny, ale warto dobrze się zabezpieczyć, ja używam silikonowej wkładki Diafragma Caya, nie wyczuwalna dla mnie i dla partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×