Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnieszka Wie

Zajście w ciążę po usunięciu lewego jajnika wraz z jajowodem a owulacja

Polecane posty

Hej dziewczyny, mam pytanie i bardzo proszę o pomoc. 

Staramy się z mężem o potomstwo jednak nie jest to takie łatwe jak za pierwszym razem. Może i również dlatego, że posiadam tylko jeden jajnik wraz z jajowodem. Drugi musiał być usunięty 3 miesiące temu wraz z potworniakiem.

Pytanie: Czytałam że przy jednym jajniku może nie w każdym miesiącu następować owulacja. Czy jeśli test na owulacje wskazuje że mam dni płodne to powinny one być płodne i ewentualnie po prostu współżyjemy z mężem zbyt wcześnie/lub za późno? Wystarczy wtedy współżyć co dwa dni czy lepiej byłoby codziennie? Bardzo pragniemy dzidziusia.  

Edytowano przez Agnieszka Wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2020 o 21:41, Agnieszka Wie napisał:

Pytanie: Czytałam że przy jednym jajniku może nie w każdym miesiącu następować owulacja. Czy jeśli test na owulacje wskazuje że mam dni płodne to powinny one być płodne i ewentualnie po prostu współżyjemy z mężem zbyt wcześnie/lub za późno? Wystarczy wtedy współżyć co dwa dni czy lepiej byłoby codziennie? Bardzo pragniemy dzidziusia.  

Oprócz robienia testów zacznij mierzyć temperaturę i obserwować śluz wg zasad naturalnego planowania rodziny. Sprawdzisz przynajmniej czy co miesiąc masz tę owulację. A i ciążę da się z tych danych odczytać przed zrobieniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania Ovitrelle 250 cena 50zł

oraz Gonapeptyl 0,1 mg/1ml 5 ampułkostrzykawek cena 120zł

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam monitorować swój cykl, ja korzystam z komputera cyklu MyWay, więcej o nim możesz poczytać na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×