Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Solanka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1032
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

179 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2674 wyświetleń profilu
 1. Na Twoim miejscu jeszcze trochę bym odczekała. Poczekaj aż najmłodsze odrobinkę się usamodzielni.
 2. Czytam i nie wierzę własnym oczom. Można być aż tak zdemoralizowanym czy to trolling?
 3. Zgadzam się w tej kwestii z Tobą. Ale to się zmienia. O co chodzi z tym ks.bo nie nadążam.
 4. Czy ktoś jest siłą chrzczony? Czy w aptekach nie ma antykoncepcji? Czy codziennie na salach sądowych nie są orzekane rozwody? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to nie żyjemy w państwie wyznaniowym. Prawo do życia jest prawem podstawowym dla wszystkich niezależnie od wyznania.
 5. Tak samo nazwie komorki innych gatunków. Na tym polega nauka by nazywać różne rzeczy i kategoryzować.
 6. Jak najbardziej na temat. Te komórki mają ludzkie DNA. Żadne inne zwierzątko z tego się nie rozwinie. To jest człowiek.
 7. Z tych wypowiedzi można wywnioskować, że szkoda pieniędzy na utrzymywanie ciąży z chorym dzieckiem. Tak jakby bronienie tych istot zabierało finanse tym starszym.
 8. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś. To, że czegoś nie widać na pierwszy rzut oka nie znaczy, że tego nie ma. W brzuchu kobiety znajdziesz komórki ludzkie a nie świńskie. Płód przypomina inne zwierzęce, bo z punktu widzenia biologii należymy do królestwa zwierząt i powstaliśmy na skutek ewolucji. Czy jako dorosła osoba nie masz podobnych organów do zwierzęcych? I tak trochę anegdotycznie. Niektórzy faceci są zarośnięci jak małpy ale genetycznie nadal są ludźmi
 9. Czy ja coś takiego powiedziałam? Kpisz ze mnie czy co? Niczego nie ma niestosownego. Ale to nie powód by innych wykluczać ze wsparcia.
 10. Nikt? No to pojechałaś To nazwijmy to sobie zygotą, morulą, płodem czy innym określeniem naukowym co nie zmienia faktu że jest to x ludzkie.
×