Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Michalina5

Biol-chem czy human ???

Polecane posty

Hej, a więc tak obecnie jestem absolwentką klasy 8 i dostałam się do liceum mojego pierwszego wyboru na kierunek humanistyczny rozszerzenia his, pol,ang. Z historii i z polskiego jestem bardzo dobra tylko gorzej już z angielskim, dlatego, że całe życie uczyłam się j. niemieckiego boję się, że sobie nie poradzę z rozszerzonym angielskim, a poza tym szkoła też nie jest moją wymarzoną wybrałam ją ze względu na  prośby taty. Dowiedziałam się  , że mogę jeszcze zmienić szkołę na tą która bardziej mi odpowiada tylko kierunek biol-chem z biologii miałam 6 natomiast z chemii 5, ale tu znowu się boję, że sobie nie poradzę słyszałam,że biol-chem taki trudny. No i matura.  Moi bliscy mówią, że chemia w liceum to nie to samo co w podstawówce, że jest dużo trudniej. Biologia i chemia to jedne z moich ulubionych przedmiotów, ale tak jak pisałam wcześniej boję się, że nie podołam. Polski i historię też lubię, wiem, że po humanie nie ma zbyt wielu zawodów, które mogłyby mnie interesować po biol-chemie jest ich znacznie więcej... Co robić zmieniać szkołę i kierunek, czy nie. Dodam, że zależy mi też na tym, żeby mieć choć  chwilę wolnego od nauki ze względu na moje pasje a sporo osób mówi, że na biol-chemie to niemożliwe.  Może jest tu ktoś po biol-chemie i napisze mi jak jest naprawdę i czy warto. Proszę o dobrą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bliskich i rad typu będzie znacznie trudniej niż wcześniej to nei przykładaj wielkiej wagi. Zamiast tego rób po swojemu. Zawsze będzie trudniej, czy to na humanie czy na biol-chem, ale jak widzisz po innych da się przeżyć. Tym bardziej z twoimi ocenami, gdzie u mnie w miejscowości poszły na to kołki na 3/4 i dały radę xd Bardziej zastanów się co tobie może sprawić więcej satysfakcji, co lubisz i jakie możliwości będziesz mieć po tych szkołach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×