Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelxd

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym, że miesiąc temu miałam okres normalnie, A w tym miesiącu był mniej obfity, między mną a moim chłopakiem do niczego nie doszło oprócz ocierania się o siebie. Czy to może oznaczać że albo jestem w ciąży albo mam jakieś problemy że zdrowiem?:classic_sad: chce się po prostu upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Angelxd napisał:

Witam, mój problem polega na tym, że miesiąc temu miałam okres normalnie, A w tym miesiącu był mniej obfity, między mną a moim chłopakiem do niczego nie doszło oprócz ocierania się o siebie. Czy to może oznaczać że albo jestem w ciąży albo mam jakieś problemy że zdrowiem?:classic_sad: chce się po prostu upewnić

Dodam że okres miałam z 2 tygodnie temu a z chłopakiem spotkałam się 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, otwórz podręcznik od biologii i sprawdź jak dochodzi do zapłodnienia.

A jak już tak poważnie się "boisz" to odżałuj dychę z kieszonkowego i kup test, albo zróbcie na niego oboje zrzutkę. 

I szlaban na coś więcej niż buziak w policzek, bo gotowa na to absolutnie nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdzaj sobie cykle będziesz wiedziała co i jak się w nich dzieje i nie będziesz zadręczała się myślami że to ciąża, moja młodsza siostra używa testera ze śliny, tani, prosty wielokrotnego użytku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×