Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ładna Chmurka

Noszenie pieluch abdl - wybór rozmiaru

Polecane posty

Dzień Dobry, zmierzyłam się i chciałabym wiedzieć czy pieluchy typu pampers 6/drynites 4-7 będą odpowiednio na mnie leżały. W talii mam 44 cm a w pasie 56 cm ważę ok. 50 kilo może trochę więcej lub mniej. Może coś źle zmierzyłam bo robiłam to według własnego uznania:classic_unsure: Proszę jeżeli chcesz dać "śmieszny" komentarz to odpuść sobie. Więc zmierzając do meritum to czy te pieluchy będą odpowiednie czy raczej pójść w seni (najmniejszy rozmiar), tena czy drynites 8-15? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:classic_blush:

Edytowano przez Ładna Chmurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie polecam drynites bo są mało chłonne. Lepsze by były pampersy ale jeszcze lepsze od nich będą takie dla dorosłych 

Jesli chcesz to mozemy popisać 

moje gg 71342709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 14:11, Ładna Chmurka napisał:

Dzień Dobry, zmierzyłam się i chciałabym wiedzieć czy pieluchy typu pampers 6/drynites 4-7 będą odpowiednio na mnie leżały. W talii mam 44 cm a w pasie 56 cm ważę ok. 50 kilo może trochę więcej lub mniej. Może coś źle zmierzyłam bo robiłam to według własnego uznania:classic_unsure: Proszę jeżeli chcesz dać "śmieszny" komentarz to odpuść sobie. Więc zmierzając do meritum to czy te pieluchy będą odpowiednie czy raczej pójść w seni (najmniejszy rozmiar), tena czy drynites 8-15? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:classic_blush:

dla ciebie bedą idealne pieluchomajtki z seni rozmiar super small. Pieluchy z tej firmy są bardzo dobre, z tąd wiem że sama korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek...
Dnia 7.10.2020 o 18:11, ana3462 napisał:

dla ciebie bedą idealne pieluchomajtki z seni rozmiar super small. Pieluchy z tej firmy są bardzo dobre, z tąd wiem że sama korzystam

Chcesz popisać o abdl i się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2021 o 16:36, Tomek... napisał:

Chcesz popisać o abdl i się spotkać?

Hej, a ciebie coś łączy z tymi tematami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×