Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Andzelson

Jak powiedzieć mamie ze chce zamieszkać z tata?

Polecane posty

Hejka mam 16 lat i  wiem ze to nie forum dla mnie ale jesteście mami i potrzebuje się poradzić.. und zwar 4 lata temu wyprowadziłam sie z mama do Niemiec i w kwietniu Tego roku mama zrobiła rzeczy której nie da się wybaczyć wtedy spałam kilka dni u brata Bo się bałam spać w domu i dałam jej ostatnia szansy poprawy.  poszła się leczyć ale ja wtedy chciałam mieszkasz z tata w Polsce Nawet zadzwoniłam do taty powiedziałam cała sytulacje i kazał załatwiać mi to z mama (rodzice maja takie same prawa Jak coś ) Powiedziałam mamie to ze chce mieszkać z tata a mama na to ze nie i wogole wiec odpuściłam. Niecały miesiąc temu była sytułacja gdzie mama oskarżyła mojego chłopaka nie wiem w sumie za co a chłopak nie był niczemu winny.. dzisiaj I wczoraj  byla taka sytulacja gdzie Mama zemdlała gdzie pomogłam jej wstać i zaprowadziłam na łóżko i następnie zadzwoniłam na pogotowie mama zaczęła na mnie się wydzierc i chciała uciec na co nie chciałam na to pozwolić i się zaczęłyśmy przepychać. Przyjechało pogotowie a ta uciekła przed nimi aż mi wstyd było za nią ze się tak zachowuje a potem zaczęła mnie obwiniać za to co ja zrobiłam a chciałam tylko dobrze.. chciałam dzisiaj zadzwonić do taty i powiedzieć mu o całej dzisiejszej sytułacji ale się wystraszyłam bo mama ostatnio nagadała na mnie takie rzeczy po prostu zrobiła ze mnie tą zła i mi wstydź zadzwonić bo wiem ze kolejna osoba stanie w matki obronie. Matka zawsze zwala na każdego winne a potem się wybiela ze ona niczego nie zrobiła. Nie wiem co mam zrobić w tej sytułacji bo chce bardzo zamieszkać z tata i mieć spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Andzelson napisał:

Nie wiem co mam zrobić w tej sytułacji bo chce bardzo zamieszkać z tata i mieć spokój..

Musisz to wyraźnie zakomunikować obojgu rodziców. Muszą się dogadać między sobą w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×