Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niebieskooka

Spóźniający się okres

Polecane posty

Witam, od 13 dni spóźnia mi się okres współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszedł we mnie robiłam test ale wyszedł negatywny. Nic mnie nie boli jak by nic się nie działo. W ostatnim czasie przez 2 miesiące mam dużo stresu. Czy to może być ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie... Zrób badanie z krwi, tak będzie najlepiej w twoim przypadku. Na przyszłość zabezpieczajcie się. Możesz sprawdzać, kiedy masz owulację np. na testerze owulacyjnym ze śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może pomyślcie nad inną antykoncepcją, ja przy diafragmie dopochwowej jak zakładałam przed stosunkiem to nie bałam się że na koniec cyklu nie będę miała okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stosunek przerywany to nie jest forma antykoncepcji - pamiętaj. Jesli nie bierzesz pigułek i nie stosujesz metody mechanicznej, to chociaż sprawdzaj kiedy masz owulację. Polecam tester owulacyjny ze śliny Afrodyta. Mały, dokłady i prosty w obsłudze, a bardzo pożyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz dla pewności zrobić test, ja korzystam z komputera cyklu MyWay, więcej możesz poczytać na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×