Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hubek22

Spóźniający się okres.. 13 dzień.

Polecane posty

Cześć wszystkim,

otóż mam taki o to problem.. Dziewczynie spóźnia się okres, już 13 dzień dziś.
Seks uprawiamy w prezerwatywie, zawsze. Zawsze też przed dojściem wychodzę na zewnątrz. Do tego prezerwatywa nigdy nie pękła. Nie wiem czemu go nie ma, przecież niemożliwym jest żeby była w ciąży. Zawsze po stosunku zalewam gumkę wodą, żeby zobaczyć czy nie było żadnych mikrodziurek, i nigdy nie było. Co przez to rozumieć?
Dziewczyna po 9 dniu braku okresu poszła do ginekolog. Ta powiedziała jej, że okres dostanie (badanie USG dopochwowe). Dzisiaj mija 5 dzień od wizyty i dalej go nie ma..
Co jeszcze?
Dziewczyna skarży się na silne bóle brzucha, tak jakby miały być okresowe ale go nie ma.. Zawsze ma takie bóle przed okresem. Do tego wysyp krostek, które też zawsze towarzyszy okresowi. Jak sami widzicie, jest bardzo dużo przeciwności, żeby była w ciąży - ale moje pytanie brzmi następująco: czy może być w ciąży? Nawet po wizycie u ginekologa i zapewnieniu że dostanie? Mógł się pomylić?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wystąpiło jakieś zachwianie, po co te nerwy. Zawsze dziewczyna dla świętego spokoju może sprawdzać owulację na testerze owulacyjnym ze śliny i kłopot z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, stres może jeszcze jakieś inne towarzyszące schorzenia, może utajone to wszystko wpływa na nieregularne krwawienia, ja zamiast prezerwatywy po odstawieniu pigułek miałam diafragmę dopochwową, może tego spróbujcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×