Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L.L

Planowanie ciąży, testy owulacyjne

Polecane posty

Cześć, jestem tu nowa. Trochę poczytałam na forum o testach owulacyjnych ale czasem ciężko się przekopać przez tyle tematów, więc postanowiłam założyć nowy. Przybliżę trochę moją historię.

Razem z partnerem planujemy dziecko. Na początku sierpnia zrobiłam pakiet badań dla planujących ciąże. Ginekolog przejrzał wyniki stwierdził, że TSH trochę za wysokie (mimo, że mieści się  w normie) ale stwierdził, że na razie nie trzeba nic z tym robić. Zrobił cytologię i USG (kiedyś robiły mi się torbiele na jajnikach i stosowałam przez 4 lata antykoncepcje 3,5 tabletki i pół roku ringi) i stwierdził, że nic nawet nie wskazuje, że mogą się one robić. Po odstawieniu anty miesiączki były dość nieregularne (34-39 dni) ale lekarz również stwierdził, że jeśli jest owulacja to okres nie musi być regularny. Mniej więcej w połowie cyklu pobolewał mnie jajnik, więc stwierdziłam, że pewnie jest. Teraz jest pół roku po odstawieniu a w sierpniu miałam cykl 30 dni (przed anty miałam cykl 30-31 dni), więc pomyślałam, że może wszystko się uregulowało. Więc w tym cyklu od 13 dnia robię testy owulacyjne jest już 21 d.c. a tu nadal negatywne testy (robię je rano i wieczorem). Wczoraj ok. 20 pobolewał mnie jajnik i myślałam, że to może już ale z poranny test również negatywy. Tyle, że od 19 dni, widać cień kreski testowej ale według ulotki nadal to wynik negatywny.

Miała, któraś tak, że jej testy wychodził negatywne a miałyście mimo to owulacje ? Nie wiem już co robić a zaczynam się denerwować mimo, że to mój pierwszy cykl, który kontroluje. Możecie mi coś poradzić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka  mam podobny problem tez mamy pierwsze podejscie i tez jestem po odstawieniu anty. I tez używałam testów od 12 do 24 cyklu i mi za to ciagle wychodza pozytywne. Ale myślę że daj sobie spokój ja od przyszłego miesiąca jak się nie uda juz nie bede ich robic bo testy ci nie dają 100 % pewności owulacja moze wystąpić ale nie musi tak jak masz negatywny to owulacja moze byc. Wiec bez stresu. Ja z parterem robimy co drugi dzień. I modle się zeby się udało ale nie chce się nakręcać zeby się nie rozczarować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×