Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ika27

Dylemat

Polecane posty

Witam.

Mam problem otóż jestem z chłopakiem na etapie przerwy w związku i ostatnio zaczęłam mieć kontakt z chłopakiem z pracy prywatny. Zaczęliśmy pisać rozmawiać nawet po pracy. Chłopak ten mówił że mu się podobam że chciałby spróbować i nie wiem co mam zrobić. Z jednej strony chce wrócić do byłego ale boję się bo parę razy mnie zdradził upija się do nieprzytomności. Z drugiej strony chciałabym spróbować z tym chłopakiem bo jestem ciekawa czy coś wyjdzie ale obawiam się że to może być zabawa z jego strony bo ma opinię takiego podrywacza że dziewczyna na tydzień chociaż potwierdzi że tak nie jest. 

I mam dylemat co zrobić i którego wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnego ! Dlaczego chcesz wrócić do byłego skoro cię zdradził i pije ? To jest niewybaczalne. Miej do siebie szacunek. Tego drugiego też nie wybieraj, skoro nie jesteś pewna. Daj sobie czas i korzystaj z bycia singielką ! A w ogóle tylko oni dwaj są na tym świecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj sobie z pijakiem, tacy sie nigdy nie zmieniaja. A jesli ktos ma opinie casanovy to tez odpusc chyba ze jestes masochistka i lubisz traktowac sie jak zabawke. Zacznij sie szanowac i zrozum ze jestes warta kogos kto bedzie ciebie szanowal, nie skacz w byle przepasc zeby tylko polatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko słyszałam ta opinie na temat tego chłopaka od kolegi któremu dałam kosza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Ika27 napisał:

Tylko słyszałam ta opinie na temat tego chłopaka od kolegi któremu dałam kosza 

Taka koszykarka z ciebie co, w sumie idz na calosc, nawet jak bedziesz tylko tydzien z casanova to moze byc najlepszy tydzien w twoim zyciu. Kto wie, a noz widelec zostanie ci nawet pamiatka na cale zycie, dziewczyno ty nawet nie siedzialas kolo dylematow zyciowych jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spróbój z tym drugim na lajcie i sama to sprawdź. Nie wchodź w związek jeden po drugim. Ale na pewno nie wracaj do byłego ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×