Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Filip.

Turcja Izmir bransoletki Mk Lv itp

Polecane posty

Witam serdecznie wróciliśmy z żoną z Turcji już nas drugi wypad i wpadliśmy na taki pomysł aby rozkręcić mały interes typu kupowanie bransoletek Micheal Kors oraz innych ekskluzywnych marek ( dobrej jakości podróbek) i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może ma jakieś doświadczenie lub jakąś wiedzę na ten temat rozeznanie zrobiłem w Turcji jako takie i po prostu zbieram informacje wiem że to jest niszowy rynek w Polsce i jak się pojawiają takie rzeczy to zaraz znikają. Mogę podjąć jakąś współpracę jakieś kontakty czy coś. Dziękuję za odp pozdawiam serdecznie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 10:19, Filip. napisał:

Witam serdecznie wróciliśmy z żoną z Turcji już nas drugi wypad i wpadliśmy na taki pomysł aby rozkręcić mały interes typu kupowanie bransoletek Micheal Kors oraz innych ekskluzywnych marek ( dobrej jakości podróbek) i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może ma jakieś doświadczenie lub jakąś wiedzę na ten temat rozeznanie zrobiłem w Turcji jako takie i po prostu zbieram informacje wiem że to jest niszowy rynek w Polsce i jak się pojawiają takie rzeczy to zaraz znikają. Mogę podjąć jakąś współpracę jakieś kontakty czy coś. Dziękuję za odp pozdawiam serdecznie . 

Michael Kors to zwykla sieciowka, a nie ekskluzywna marka, w dodatku bardziej niz bizuteria znane sa torebki. A podrobki szybko znikaja z portali typu Allegro, bo ktos po prostu zglasza oszustwo. Czesto firmy, ktore sa podrabiane.

Edytowano przez Walentyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×