Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anabanana

Friends with benefits

Polecane posty

Hejka
Ja mam takie pytanie do facetów, poznałam jakiś czas temu kolesia na imprezie, wymieniliśmy się fb on tam się odezwał pare razy ja mu odpisałam od niechcenia. Nie to żeby mi się nie podobał ale jakoś nie czułam chęci na randkę ani takie tam. Całkiem niedawno znów się spotkaliśmy w mieście, gadka, szmatka, 1 drink drugi i wylądowaliśmy u niego. Wow to było to ;). Rano sobie pojechałam do domu myśląc ze się więcej nie zobaczymy. Ale on napisał i tydzień później powtórzyliśmy to wow. I jak później gadaliśmy to tak on zagaił ze tak fajnie mieć po prostu kogoś z kim się można spotkać i przyjaźnić i sypiać ale bez związku - i super tu się zgadzamy bo o i ile naprawdę jest fajnie w sypialni i ogólnie fajnie nam się gada ale ja wiem ze związku z nim bym nigdy nie chciała. No i od tamtego czasu piszemy sobie troszkę i miałabym ochotę się z nim spotkać znów w sypialni i nie bardzo wiem jak mu to napisać po prostu wprost? Jakoś tak mi głupio wyskoczyć z tekstem „może wpadniesz bo mam ochotę na seks”. Poza tym jak on mi napisze ze nie to będzie mi chyba trochę głupio. Macie jakieś rady z męskiego punktu widzenia? To jest ok jak dziewczyna wam proponuje seks w takiej sytuacji? I jak to zrobić tak żeby nie wyjść na ...kę ????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anabanana napisał:

 Jakoś tak mi głupio wyskoczyć z tekstem „może wpadniesz bo mam ochotę na seks”.

bo tak się tego nie robi. To Ty do niego jedziesz (tylko musi ci podać adres) bez majtek pod ...enką, kusisz go i już. Tylko weź także prezerwatywy bo z zaskoczenia może nie mieć. Po prostu nie mów ale przejdź do czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

bo tak się tego nie robi. To Ty do niego jedziesz (tylko musi ci podać adres) bez majtek pod ...enką, kusisz go i już. Tylko weź także prezerwatywy bo z zaskoczenia może nie mieć. Po prostu nie mów ale przejdź do czynów.

Mam adres przecież już tam byłam 😉  No ok dla mnie takie numery z ...enka bez majtek to już na trochę dłuższa znajomość ale może coś w tym jest 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×