Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Evuul

jakie kobiety was kręcą?

Polecane posty

Tak się zastanawiam, bo nie mogę zasnąć? Jakie wolicie kobiety?

pierwszy typ - ma typowo „kobiece” zainteresowania - fryzjer, kosmetyczka itp. nie jakaś skrajność, ale bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu. Dogadujecie się, dobrze się spędza czas, ale nie zna się lub nie kręcą jej rzeczy, który was interesują - motoryzacja, piłka nożna, siłownia itp. Nie ma zainteresowań przypisywanych do „męskich”
drugi typ - kobieta typowo przeciętna - nie jakaś zaniedbana, ale taka, która niczym z wyglądu się nie wyróżnia, za to zna się na samochodach, sporcie, motocyklach, lubi oglądać sport itd.

tak mnie wzięło, czy wolicie kobiety „kobiece”, czy jednak takie, które maja jak najwiecej wspólnych zainteresowań :) oczywiście nie chodzi o skrajności, na pewno wiecie, o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od kobiety. Po prostu musi mieć w sobie to coś co przyciąga. A kobieca nie jest tylko próżność którą opisałaś. tzn. jak kobieta jest ...ką która nic nie widzi poza sobą to ciężko byłoby się z nią dogadać. A jeśli jest bardziej męska niż ja no to dobry materiał na kumpelę na piwo. Coś pomiędzy byłoby ideałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, obrzezany napisał:

To wszystko zależy od kobiety. Po prostu musi mieć w sobie to coś co przyciąga. A kobieca nie jest tylko próżność którą opisałaś. tzn. jak kobieta jest ...ką która nic nie widzi poza sobą to ciężko byłoby się z nią dogadać. A jeśli jest bardziej męska niż ja no to dobry materiał na kumpelę na piwo. Coś pomiędzy byłoby ideałem 🙂

O kurde, czyli wypisz wymaluj JA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Evuul napisał:

Tak się zastanawiam, bo nie mogę zasnąć? Jakie wolicie kobiety?

pierwszy typ - ma typowo „kobiece” zainteresowania - fryzjer, kosmetyczka itp. nie jakaś skrajność, ale bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu. Dogadujecie się, dobrze się spędza czas, ale nie zna się lub nie kręcą jej rzeczy, który was interesują - motoryzacja, piłka nożna, siłownia itp. Nie ma zainteresowań przypisywanych do „męskich”
drugi typ - kobieta typowo przeciętna - nie jakaś zaniedbana, ale taka, która niczym z wyglądu się nie wyróżnia, za to zna się na samochodach, sporcie, motocyklach, lubi oglądać sport itd.

tak mnie wzięło, czy wolicie kobiety „kobiece”, czy jednak takie, które maja jak najwiecej wspólnych zainteresowań :) oczywiście nie chodzi o skrajności, na pewno wiecie, o co kaman

każdy lubi co innego, dla mnie lalki odpadają, tak samo karierowiczki, najlepsza przecięta która jest niezauważalna dla innych i ma złote serce, nie musi znać się na samochodach ani na sporcie.

Wogóle to pytanie jest durne bo to jak pytać który kolor jest najładniejszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, TwojaMuuza napisał:

O kurde, czyli wypisz wymaluj JA;)

podobno dla ciebie faceci mogą nie istnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martwywbutach napisał:

każdy lubi co innego, dla mnie lalki odpadają, tak samo karierowiczki, najlepsza przecięta która jest niezauważalna dla innych i ma złote serce, nie musi znać się na samochodach ani na sporcie.

Wogóle to pytanie jest durne bo to jak pytać który kolor jest najładniejszy.....

No dokładnie,  niektórym podobaja się kolory wszystkie jakie wypełniają paletę barw,  hahaha i tu jest problem;) Co ja dziś nie mogę spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martwywbutach napisał:

podobno dla ciebie faceci mogą nie istnieć 

Dla mnie nie, ale ja dla nich mogę:)😜

Edytowano przez TwojaMuuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

No dokładnie,  niektórym podobaja się kolory wszystkie jakie wypełniają paletę barw,  hahaha i tu jest problem;) Co ja dziś nie mogę spać?

myślisz o pierdołach i innych bananach to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martwywbutach napisał:

ty też nie musisz

hahaha, no dobra,  nie będę zgrywała takiej chojraczki,  chociaż lubię. 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, martwywbutach napisał:

myślisz o pierdołach i innych bananach to tak jest

Ja? Niee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, emceblyat napisał:

Trzeci typ mnie kręci.

No właśnie takowego brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Ja? Niee!

licz owce czy tam inne kaczki i w kime zamiast zamęt w internetach i inne farmazony prawić pod wpływem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martwywbutach napisał:

licz owce czy tam inne kaczki i w kime zamiast zamęt w internetach i inne farmazony prawić pod wpływem

spadaj!  Zaraz wstaję i wychodze a ten mi każe liczyć owce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Evuul napisał:

Tak się zastanawiam, bo nie mogę zasnąć? Jakie wolicie kobiety?

pierwszy typ - ma typowo „kobiece” zainteresowania - fryzjer, kosmetyczka itp. nie jakaś skrajność, ale bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu. Dogadujecie się, dobrze się spędza czas, ale nie zna się lub nie kręcą jej rzeczy, który was interesują - motoryzacja, piłka nożna, siłownia itp. Nie ma zainteresowań przypisywanych do „męskich”
drugi typ - kobieta typowo przeciętna - nie jakaś zaniedbana, ale taka, która niczym z wyglądu się nie wyróżnia, za to zna się na samochodach, sporcie, motocyklach, lubi oglądać sport itd.

tak mnie wzięło, czy wolicie kobiety „kobiece”, czy jednak takie, które maja jak najwiecej wspólnych zainteresowań 🙂 oczywiście nie chodzi o skrajności, na pewno wiecie, o co kaman

A czy kobiece zainteresowania to musi byc od razu dbanie o wyglad, a nie np. gotowanie czy szycie, a meskie - ogladanie meczy, a nie granie w gry komputerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, martwywbutach napisał:

każdy lubi co innego, dla mnie lalki odpadają, tak samo karierowiczki, najlepsza przecięta która jest niezauważalna dla innych i ma złote serce, nie musi znać się na samochodach ani na sporcie.

Wogóle to pytanie jest durne bo to jak pytać który kolor jest najładniejszy.....

Dlaczego ma być "niezauważalna dla innych"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gadanie. Dobre serduszko i taaaka empatyczna. Poważnie? 😎 Kobieta, która nie rozchyla nóg jest bez wartości przecież. 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Evuul napisał:

Tak się zastanawiam, bo nie mogę zasnąć? Jakie wolicie kobiety?

pierwszy typ - ma typowo „kobiece” zainteresowania - fryzjer, kosmetyczka itp. nie jakaś skrajność, ale bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu. Dogadujecie się, dobrze się spędza czas, ale nie zna się lub nie kręcą jej rzeczy, który was interesują - motoryzacja, piłka nożna, siłownia itp. Nie ma zainteresowań przypisywanych do „męskich”
drugi typ - kobieta typowo przeciętna - nie jakaś zaniedbana, ale taka, która niczym z wyglądu się nie wyróżnia, za to zna się na samochodach, sporcie, motocyklach, lubi oglądać sport itd.

tak mnie wzięło, czy wolicie kobiety „kobiece”, czy jednak takie, które maja jak najwiecej wspólnych zainteresowań 🙂 oczywiście nie chodzi o skrajności, na pewno wiecie, o co kaman

ludzkie zainteresowania rzadko dzielą się na "typowo męskie" i "typowo kobiecie" i nie wszystkie zainteresowania trzeba dzielić. Partnerzy zawsze muszą mieć coś wspólnego, ale też muszą się sobie podobać. 

 

P.S. paznokcie to nie jest 'zainteresowanie', chyba, że ktoś zajmuje się malowaniem artystycznych wzorków, a to nawet niektórych facetów ciekawi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Jest tez opcja, ze ktos interesuje sie paznokciami ze wzgledow zawodowych, np. jest dermatologiem - specjalista w chorobie paznokci 😄

to też

Nie rozumiem też takiego podejścia, że "kobiece" zainteresowania są z góry złe. Nie wszystkie zainteresowania muszą być bardzo zaawansowane, są rzeczy które robi się dla przyjemności - np. maluje paznokcie albo ogląda piłkę nożną 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Zakladanie przez autorke, ze facet interesuje sie motoryzacja, pilka nozna, silownia itd tez jest bledne. Moj facet sie takimi rzeczami w ogole nie interesuje, tak samo jak ja sie nie interesuje paznokciami i makijazem. 

oczywiście, że tak. Autorka myśli stereotypami i to dość naiwnymi, a to mało który dorosły facet zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Serio spotkałaś takich mężczyzn? 😯

Moim zdaniem istnieją kobiety, które rzeczywiście interesują się głównie własnym wyglądem (włosy, paznokcie, solarium plus oczywiście ciuchy, buty i torebki), tylko że należą one do zbioru umownie określanego "pustaki" i większość normalnych mężczyzn nie poświęciłaby im ani minuty.

Widziałam facetow którzy zawodowo zajmują się robieniem sztucznych paznokci 🙂

 

a kobiety które interesują się wyłącznie wyglądem to idealne partnerki dla mężczyzn którzy interesują się tylko ogolądaniem sportów czy "samochodami" (cokolwiek to znaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, emceblyat napisał:

Trzeci typ mnie kręci.

Są tylko dwa, musisz się zdecydować 😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×