Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fuksja

Jak rozprowadzic szampon bez SLS?

Polecane posty

Uwazam, ze nie ma glupich pytań, tylko glupie odpowiedzi 😉

I tak jak w temacie.

Mam problem z rozprowadzaniem szamponu bez SLS wiec dolewam wiecej i wiecej i wciaz mam wrazenie ze sie nie umyja dokladnie. (Uzywam sporo suchego szamponu, lakieru, odzywki, maski, olejuje). Dopiero zaczelam zwracac uwage na tego typu kosmetyki naturalne ale mysle ze tu sie poddam bez pomocy 😉

jest jakis sposob ?

Wlosy dlugie, proste, niefarbowane, cienkie czarne z pasmami siwych grubasow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

 Właśnie gdyby były krótkie to łatwiej rozprowadzić. Muszą się przyzwyczaić do takich szamponów. Daj trochę szamponu ze spieniaczem potem dopiero ten naturalny. Ja czasem myję szamponem akurat  Babci Agafi ale  przed daję kropelkę Fructisa bo też mi coś nie pasuje. Moje włosy i tak lubią ze SLS.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomieszaj w wodą... Kilka kropel albo pojemniczek z szamponem i wodą, pomerdać to i wtedy nakładasz wmasowujesz w skórę. Mam nadzieję, że pomogłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PNINA

właśnie tak zrobiłam.

Standardowo każdy szampon rozcienczam na dłoni woda, ale te bez SLS mimo tej praktyki zupełnie nie współgrały. Wiem że chodzi o składnik którego nie ma a zwykle daje poślizg, dlatego dodałam pół na pół zwykłego szamponu. I z tego będę schodzić ku temu bez SLS. Mam nadzieję, że włosy się przyzwyczaja 💪🏼🤝👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
13 godzin temu, Fuksja napisał:

PNINA

właśnie tak zrobiłam.

Standardowo każdy szampon rozcienczam na dłoni woda, ale te bez SLS mimo tej praktyki zupełnie nie współgrały. Wiem że chodzi o składnik którego nie ma a zwykle daje poślizg, dlatego dodałam pół na pół zwykłego szamponu. I z tego będę schodzić ku temu bez SLS. Mam nadzieję, że włosy się przyzwyczaja 💪🏼🤝👋

To cieszę się że dobrze podpowiedziałam 🙂 Jaki używasz szampon?Wczoraj się zastanawiałam nad kupnem Babci Agafi szamponu piwnego. Niby dla mężczyzn przeznaczony. Daje podatność czego bym sobie życzyła i odżywia włos.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×