Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia84

??

Polecane posty

Witam mam 36lat jestem mama 2latka , od pół roku sama z pasrtnerem się rozstaliśmy , uprawiałam seks 3tyg temu raz z nowym partnerem , seks w prezerwatywie , nie zakupiona przez nas , po prostu była u niego w portfelu od jakiegoś czasu , data wporzadku , facet twierdzi ze mimo zabezpieczenia nie skończył we mnie , w prezerwatywie widziałam znikome ilości spermy , sprawdziłam ja na moje oko dziurawa nie była, nie zsunęła się , wszystko Ok , a od 2 dni bolą mnie piersi , jesyem rozdrażniona , mam migrene od dni i co chwile oddaje mocz , czy zwariowałam czy mogę być w ciazy??doradzcie proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie możesz, ale jak tak się boisz to możesz dodatkowo jakoś sprawdzać kiedy masz dni płodne itp. Ja używam do kontroli płodności mini mikroskop afrodyta, jestem bardzo zadowolona

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz wątpliwości co do prezerwatyw, to zobacz sobie diafragme caya - to jest taka błona, która się dostosowuje do ścian pochwy, wielokrotnego użytku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nowy partner to lepiej uważać i stosować ochronę barierową, zobacz sobie wkładki dopochwowe z żelem plemnikobójczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×