Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinia@12

okulary a cienie pod oczami

Polecane posty

Hej, mam 21 lat i od 2 klasy podstawówki noszę okulary korekcyjne. Zaczęło się od wady -1.00 a teraz jest już prawie -5.00. Z okularami praktycznie nie rozstawałam się nigdy  nawet przy mniejszej wadzie. Teraz chciałam się coś zmienić i zaczęłam nosić soczewki dodam, że okulary zawsze były moim kompleksem i rówieśnicy często dokuczali mi z tego powodu. Niestety po pozbyciu się okularów zauważyłam wielkie cienie pod oczami ( trochę dziwne,że teraz ale jakoś w okularach nie rzucają się aż tak bardzo w oczy). Czy te cienie mogą być spowodowane wieloletnim noszeniem okularów dodam, że moja mama też od dzieciństwa nosi okulary i również ma wielkie cienie pod oczami a moja siostra ma dobry wzrok i cieni nie posiada. Czy jest możliwe, że z czasem jak będę nosić soczewki znikną. A może polecicie jakieś kremy lub maskujące korektory z niższej półki cenowej,  kilku już próbowałam ale bez większych efektów. Bedę wdzięczna za pomoc bo naprawdę super to uczucie móc nie nosić okularów ale te cienie wszystko psują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam i nie wiem w sumie czy to jest możliwe, ale coś podobnego u siebie zauwazyłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię że to od okularów ja noszę od dopiero dwóch lat a cienie mam od dzieciństwa, może lepiej sobie jakieś fajne okulary wybrać teraz robią naprawdę ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×