Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ziuta91

Pytanie o zapłodnienie

Polecane posty

Witam 

Zacznę od tego , iż z piątku na sobotę i z soboty na niedziele z moim partnerem poszliśmy na całość w te dni moja szyjka (obserwóję) była nisko i twarda a dziś jest wysoko nie wyczuwalna i teraz moje pytanie brzmi czy coś z tego może wyniknąć ? 🤔

Edytowano przez Ziuta91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest taka możliwość. Rozumiem, że staracie się. Nie wiem czy masz regularny okres itp. Ja to pomagałam sobie termometrem owulacyjnym my sense, bo zawsze jednak mogą wahania wystąpić w cyklu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a w jakiej fazie cyklu byłaś wtedy? W takich sytuacjach dobrze jest mieć stały zapis cyklu, bo tak to trudno powiedzieć. Dla mnie niezawodny jest cyclotester, tylko trzeba chwilke poświęcić, by zmierzyć rano temperaturę i dodawać jakieś dane poboczne mające wpływ na cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko mi jest stwierdzić bo cykle mam różne raz 29 dni raz 35 a innym razem 24 ogólnie wydaje mi się że nie powinno nic z tego wyniknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, powinnaś obserwować swoje cykle. Polecam robić takie wykresy z metod naturalnego planowania rodziny. Tak to się nazywa, ale fajnie się sprawdza gdy chcesz wiedzieć kiedy masz dni płodne, a kiedy nie. Oczywiście, jeśli będziesz miała wątpliwości, zastosuj testy owulacyjne. Generalnie z tego, co piszesz najprawdopodobniej byłaś na granicy okresu płodności i niepłodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest monitorować swój cykl i ja do tego używam Afrodyta Smart to takie urządzenie na ślinę połączone z apką na telefon, bardzo łatwe w użyciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×