Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Likelike

Owulacja - jak to jest

Polecane posty

Hej dziewczyny. Wytłumaczcie mi jak to jest, bo ja się już pogubiłam 😞 Staram sie o bobaska i moje cykle wariują, nie wiem co się dzieje. 2.09 (15 dc) robiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, następnego dnia wyszedł już negatywny. Więc uznałam, że owulacja wystąpi 3 lub 4 września. Jednak dopiero w następnym tygodniu tak od 7.09 do 11.09 miałam lepki, mokry śluz. I nie wiem teraz czy mimo pozytywnych testów mogła mi sie przesunąć owulacja? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2020 o 20:06, Likelike napisał:

Hej dziewczyny. Wytłumaczcie mi jak to jest, bo ja się już pogubiłam 😞 Staram sie o bobaska i moje cykle wariują, nie wiem co się dzieje. 2.09 (15 dc) robiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, następnego dnia wyszedł już negatywny. Więc uznałam, że owulacja wystąpi 3 lub 4 września. Jednak dopiero w następnym tygodniu tak od 7.09 do 11.09 miałam lepki, mokry śluz. I nie wiem teraz czy mimo pozytywnych testów mogła mi sie przesunąć owulacja? o co chodzi?

Cześć. Powiem ci tak tez pierwszy raz używałam testów i mi wychodziły dodatnie przez kilka dni no i oczywscie współżyłam i co okres przyszedł. Wiec powiem Ci tak zalezy jaki kolor miała ta kreska testowa. Bo niektóre dziewczyny wyjdzie im dwie i już myślą ze maja owulację wiec kreska musi być takie samego koloru lub ciemniejsza. Masz napewno tam instrukcję. I oczywiście dodając owulacja moze byc ale nie musi. Wiec na luzie mierz sobie temp. Może się wspomagać tymi testami. No i tez patrz na śluz ja w tym cyklu stawiam na śluz zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×