Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Atoli zajdź Mości Panie Adamie, prosim na Morenkę, tu jest Morenka zamtuz, hajda na Morenkę, Morenka Nox Dulicis co w mowie Rzymian znaczy Noc Słodka, prosim Mości Adamie. Pacjencji... Kota wygnam, won! Precz! Zachodź Mości Panie Adamie, prosim do izby. Tutaj uprawiają nierząd, obacz Waść ja hędożę, pacjencji azali domknę wierzeje i już Panie Adamie będę w mocy, o Mości Adamie obacz ja murwę wszetecznicę hędożę, zaraz pokażę Waści, Mości Adamie ja tak murwę hędożę, obacz Adamie miły ze skortezanką Joanną karesy i amory czynię. Och och och och, Ja ze wszeteczną Joanną amory czynię, wszetecznica Joanna, z murwą Joanną amory, ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah, hyhyhyhy hhhhhhhh hahahahaha ah ah, ja Joannę skortezankę karesuję, ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah. Bene. Obacz waść co tu napisane jest Mości Adamie: Hędożenie, h-ę-d-o-ż-e-n-i-e, amor, fallus, nasienie, cunnus, fallus, kutos, płyn rozkoszy, krew nieczysta, płutna, piersi, annus, nasienie, cunnus, fallus, kutos, nasienie, cunnus i tu napisane jest miłość francuska, po francusku hędożyć i tu Mości Adamie o proszę. Nasienie, fallus narysowany, jesteśmy na Morence w zamtuzie, na Morence, na Morence, a tu Mości Adamie o, nasienie, n-a-s-i-e-n-i-e, nasienie. Azali Adamie miły czyś to opisał, tutaj jeszcze karesy, hędożenie, cunnus, fallus, nasienie, krew nieczysta. Oto i moja komnata, o tu obacz dwa portrety przodków obacz Waść, dwa portrety pędzla italskiego malarza. Zapisuj Mości Adamie, dalejże zapisuj, pędzla włoskiego malarza, a tu mam Najjaśniejszego Pana Stefana rege Poloniae, Ioannesa Casimirusa, Ioannes Casimirus Initium Calamitatis Regni a Batory gromi Moskali, potęga pospolitego ruszenia. A tu mam brewiarz, obacz Waść, brewiarz jezuicki, jezuicki brewiarz, jezuicki, a tutaj mam obacz Waść, tutaj mam puklerz bisurmański, taki zwykły bisurmański, opisujże Waść, bisurmański puklerz, bisurmański, pohański co to mój ojciec zdobył i przegląda się w nim Wielki Batory i Najjaśniejszy nasz Pan Jan Kazimierz. Albowiem Ioannes Casimirus Initium Calamitatis Regni a Batory gromi Moskali, Stefan Batory, Ioannes Casimirus I Batory… Bene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×