Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sunniva123

Dam pracę! Zarobek prowizyjny!

Polecane posty

OFERTA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW poniżej 26 roku życia!

Witam wszystkich. Od 4 lat posiadam biuro rachunkowe które można znaleźć na liście certyfikowanych biur rachunkowych na stronie Centrum Informacji Księgowej. 

Ukończyłam studia podyplomowe z rachunkowości i podatków na Uniwersytecie Warszawskim oraz kursy na samodzielną i główną księgową w Stowarzyszeniu Księgowych. 

Obecnie skupiam się na pozyskiwaniu online nowych klientów z całej Polski. Obsługuję jednoosobowe działalności gospodarcze. Oprócz zwykłej obsługi księgowej, rozliczeń z US i ZUS, oferuję również pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań w związku z Covid. 

Na czym polega praca którą Ci oferuję?

Praca ta to pomoc w pozyskaniu nowych klientów dla mojego Biura Rachunkowego. Może akurat znasz kogoś kto ma firmę i aktualnie poszukuje księgowej?

Jak wyglądają warunki współpracy? Są bardzo proste!

1. Wysyłasz mi kontakt do klienta który poszukuje aktualnie księgowej

2. Kontaktuję się z klientem którego mi poleciłeś i omawiam z nim warunki współpracy 

3. JEŚLI KLIENT PODPISZE UMOWĘ na prowadzenie księgowości Ty dostaniesz prowizję w wysokości 50% WARTOŚCI FAKTUR za pierwsze 3 miesiące. Pieniądze zostaną Ci przelane od razu po płatności od klienta. Co miesiąc podpisujemy umowę zlecenie na podstawie której otrzymasz wynagrodzenie. Jesteś studentem/uczniem do 26 roku życia więc twoje wynagrodzenie netto=brutto. 

Przykład: 

Klient podpisuje umowę na kwotę 300 zł miesięcznie. 

W pierwszym miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W drugim miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W trzecim miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W tym przypadku za pozyskanie jednego klienta otrzymasz 450 zł. 

Im więcej klientów pozyskasz tym większą prowizję dostaniesz. 

Jeśli masz ochotę na taki rodzaj współpracy zostaw do siebie kontakt. Odezwę się.  

Masz jakieś pytania? Daj znać!

Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem współpracy a nie jesteś uczniem/studentem poniżej 26 roku życia też daj znać. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×