Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wikusia5665:

Klotnie chlopak

Polecane posty

Hej dziewczyny ja chcialabym się zapytać Was co zrobic jak sie zachowywac albo jak zmienić to ze podczas klotni jak się kloce z chlopkiem zeby on po kilku godzinach nie pisania (az ochlonie) napisze do mnie ze chce sie pogodzic i ze chce ze mna porozmawiac? Co robic zeby on tak sam od siebie napisal i sie tak staral podczas klotni. Kiedys gdy sie sprzeczalismy albo sie klocilismy to nie pisalismy z 3-4 h i po tych godzinach byla wiadomosc od niego ze chce sie pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wikusia5665: napisał:

Hej dziewczyny ja chcialabym się zapytać Was co zrobic jak sie zachowywac albo jak zmienić to ze podczas klotni jak się kloce z chlopkiem zeby on po kilku godzinach nie pisania (az ochlonie) napisze do mnie ze chce sie pogodzic i ze chce ze mna porozmawiac? Co robic zeby on tak sam od siebie napisal i sie tak staral podczas klotni. Kiedys gdy sie sprzeczalismy albo sie klocilismy to nie pisalismy z 3-4 h i po tych godzinach byla wiadomosc od niego ze chce sie pogodzic

Pewnie wqrwił się, bo dlaczego ma tylko jemu zależeć na zgodzie i dlaczego on ma tylko robić ten pierwszy krok po kłótni? Dlaczego Ty nie wyciągniesz ręki na zgodę? Korona Ci spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak spadnie bo to chlopak się powinien starać sie pogodzić. Szczerze ja caly czas robie pierwszy krok zeby sie pogodzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wikusia5665: napisał:

Tak spadnie bo to chlopak się powinien starać sie pogodzić.

Chcesz partnera czy pieska?

2 minuty temu, Wikusia5665: napisał:

Szczerze ja caly czas robie pierwszy krok zeby sie pogodzic.

łaskawie odpisywałaś?👇

44 minuty temu, Wikusia5665: napisał:

i po tych godzinach byla wiadomosc od niego ze chce sie pogodzic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wikusia5665: napisał:

Boże...

On też Ci nie pomoże.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×