Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oluwinka

Armatura - pomocy!

Polecane posty

Cześć! Zastanawiałam się, czy ktoś z Was miał może co czynienia z armaturą firmy KFA? Szukam ciekawych, a niedrogich rozwiązań do mojej nowej łazienki i czytałam o nich całkiem dobre opinie w Internecie. Często też widuje ich baterie u znajomych. Co sądzicie o ich produktach? Sprawdzają się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z produktów KFA od lat i jestem bardzo zadowolona 🙂 Mam zarówno baterie, grzejniki, jak i parawan nawannowy. Są wykonane z dobrej jakości materiałów i bardzo fajnie wykończone. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, oluwinka napisał:

Co sądzicie o ich produktach? Sprawdzają się Wam?

Kiedyś były niezłe. Od dawna jednak to zwykłe Chińczyki. W większości szajs taki sam jak wszystko w markecie. Ponoć tylko kilka modeli jest OK? Ja jeszcze nie trafiłem na taki choć kupowałem nawet z najdroższej serii. 😉

Nie polecam. To już lepiej w Lidl baterię kupić. Serio, są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armatura od nich to akurat nie wiem, jak się sprawdza, natomiast w całym domu mamy ich grzejniki aluminiowe. I o nich mogę powiedzieć tylko tyle, że są naprawdę bardzo dobre. Zwłaszcza w salonie, gdzie mamy te takie charaktertystyczne, grafitowe, no to po prostu bomba 🙂 Do tego warto dodać, że ta aluminiowe grzejniki są mega oszczędne, zwłaszcza jak porównać je do starych, żeberkowych, żeliwnych. To to jest naprawdę "niebo a ziemia" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam w Cermagu - mają na prawdę spry wybór armatury i to różnego rodzaju! jak dla mnie to się okazało super rozwiązanie także bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firm produkujących armaturę jest sporo. Myślę, że warto porównywać oferty i modele. I nie ma się co kierować samą marką. Rzuć okiem tu na przykład https://www.ekspercilazienek.pl/pisuary  , na pisuary. Mega funkcjonalne, praktyczne, estetyczne i jak widać, w szerokim asortymencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×